Раннє бронювання Албанія 2022 | Турагентство Атлант Тур

Албанія раннє бронювання

20170503161020280920145 - Албанія раннє бронювання e627255eb7dfcb0746b14fd806b1cf15 - Албанія раннє бронювання saranda nobo115 5 - Албанія раннє бронювання

Раннє бронювання в Албанію

ajax loader - Албанія раннє бронювання

 Телефонуйте менеджерам, підберемо тур в Албанію

096-062-03-29  – Олег (Написать в Viber, WhatsApp) 093-691-85-28
 

Пошук турів в Албанію по курортам

33 2 - Албанія раннє бронюванняТури в Ксаміль

Durres 2 - Албанія раннє бронюванняТури в Дуррес

Albaniya 1 - Албанія раннє бронюванняТури в Шкодер

Vlera - Албанія раннє бронюванняТури в Саранду

Vlera - Албанія раннє бронюванняТури в Вльору

Маловідома територія Албанії сховалася в водах Адріатичного і Іонічного морів. Її називають незвіданою перлиною. Відпочинок тут просто чудовий! Чисті пляжі, прозора вода, неймовірні пейзажі і дивовижна культура. Незважаючи на це, Албанія не так сильно переповнена туристами, як інші балканські країни. Тільки важко зрозуміти чому. Але саме це вплинуло на те, як добре збереглася природа і культурні напрацювання країни.

Пошук турів в Албанію по місяцям відпочинку

☀️Тури в Албанію влітку

🍁 Тури в Албанію восени

Що потрібно знати, перед тим, як відправитися в Албанію :

Албанія – унікальна країна, яка може запропонувати багато чого цікавого абсолютно різним людям:

 • Всі курорти вражають своєю красою і чистотою. Найпопулярніші з них – Дуррес, Саранда і Вльора.
 • Найпривабливіша пам’ятка природи – парк Луре.
 • У Дурресе розташований амфітеатр, заснований ще в Стародавньому Римі. Перебуваючи там, здається, що потрапив в машину часу і перенісся на кілька тисячоліть назад.
 • В Албанії багато величних замків, таких як Петрела і Ськандербега.
 • Своєю історичною значимістю відрізняється Берат. Численні пам’ятки розкажуть про оттоманське минуле.

Переваги раннього бронювання турів в Албанію

Албанія – це країна, яку дуже сильно люблять туристи. Головна відмінність раннього бронювання – передоплата туру, але по акционной ціною. Переваг у цьому дуже багато:

 • Вартість поїздки обійдеться вам набагато дешевше, ніж в сезон гарячих турів.
 • Буде досить часу, щоб обміркувати всі деталі подорожі, вибрати екскурсії та розваги. Складіть план в спокійній, розслаблюючій обстановці. І ви точно нічого не забудете, так як нікуди не будете поспішати.
 • Вам запропонують повний список готелів і екскурсійних програм. Ще нічого не буде заброньовано і вам дійсно буде з чого вибрати.
 • Ви маєте повну гарантію того, що вартість туру ні в якому разі не зміниться, що б не відбувалося з економікою. Все детально прописано в договорі.
 • Є можливість потрапити на хороші акції. Це ще плюс одна вигода.
 • Чи не виникне проблем з оплатою, навіть якщо у вас поки немає достатньо грошей для поїздки. Ви можете оплатити її частково. Це набагато зручніше і не так сильно вдарить по бюджету.

Багато з підозрою ставляться до раннього бронювання, але насправді тут немає ніякого підступу. Це вигідно не тільки вам, а й самим турагенства. Це дає їм можливість поступово наповнювати базу клієнтів, добре і без поспіху підготуватися до гарячого сезону і мінімізувати збитки.

Часто задавані питання

У чому економія?

Раннє бронювання турів в Албанію привертає всіх саме своєю економією. Іноді вона досягає навіть близько 40%. Потрібно просто уважно стежити за новинами про те, які пропозиції висуває турагенство.

Коли найкраще бронювати тури?

Кращий час – за півроку до дати поїздки. Це ідеальний період. Ви заплатите менше і гарантовано отримаєте саме те, що хочете.На рівень економії впливає безліч факторів. У деяких випадках вона досягає 40%. Щоб не пропустити вигідної пропозиції, потрібно ретельно стежити за гарячими пропозиціями в в FACEBOOK и VIBER

Які умови часткової оплати?

При ранньому бронюванні є можливість оплатити тур частинами. Перша плата становить 20% від загальної суми. Останнє ви платите за кілька днів до дати відправлення. Щоб дізнатися все більш детально, зв’яжіться з менеджерами турагентства «Атлант Тур». Вони зроблять все, щоб ви залишилися задоволені своїм відпочинком.

Tелефонуйте менеджерам, підберемо готель, виходячи з конкретно Ваших побажань !!!

096-062-03-29 – Олег (Viber, WhatsApp) 093-691-85-28