Вартість поїздки: 1800 грн (з 1 людини)
📅 Травень :8-9-10
Телефонуйте для бронювання
096-062-03-29 (viber) – 093-691-85-28
Програма подорожі:
День 1
5:00 – виїзд з. Луцька.
Екскурсія по Івано-Франківську – це перш за все, місто-прогулянка, вагомою цінністю якого є атмосфера європейського історичного містечка, на відміну від суцільних кварталів радянської забудови або видатних пам’яток архітектури. Ще з давніх-давен мандрівники в своїх нотатках асоціювали Франківськ з великою кількістю квітучих алей і парків. Протягом останніх десятиліть влади міста особливої уваги приділяла озеленення вулиць, створення парків і скверів, якими пишаємося і милуємося досі. Витративши півгодини легкої ходьби від міської ратуші – Ви доберетеся розкішного парку Тараса Шевченка.
Сріблясті водоспади.
Сріблясті водоспади розташовані в с. Шешори, і є одними з найбільш відвідуваних туристами місць Прикарпаття. Водоспади є каскадними, – три каскаду. Води річки Пістинька уздовж кілька сотень метрів рухаються по масивних брилах пісковика і утворюють два паралельних між собою водоспади, висотами 3 і 5 м. Ці водоспади носять ім’я Великий і Малий Гук. Назва їх пішла завдяки їх гучному шумові, а від променів сонця їх бризки особливо виблискують, надаючи яскраво-срібного забарвлення струменів води. На основі цього і пішла назва Сріблясті водоспади.
Дідова аптека.
Тут Вам відкриють таємниці про дивні настоянки зі зміями, мухоморами і бджолами і розкажуть як вони рятували життя людей. Музейний аптекар розповість правдиві історії про народну медицину на Гуцульщині, коли і тепер, про цілющі властивості карпатських трав, зілля і ягід. Ми спробуємо все на смак, на дотик, на запах. По завершенні екскурсу будемо дегустувати настойки в лікувальних цілях.
Поселення в котедж, вечеря, вільний час.
Факультативно: Інсталяція гуцульського весілля з розвагами і святковою вечерею (200 грн / чол.). Тут ви познайомитеся з гуцульським побутом і традиціями весілля. Станцуете гуцульських танців і замілуетеся чарівною музикою. Однією з вас пощастінь в цей день вийти заміж хоч не по справжньому, зате враження залишаться на все життя. Ну і обо’язково спробуємо смачних гуцульських страв і напоїв!
Факультативно: купання в чанах з сірководневою водою і запашними карпатським травами (200 грн / чол. 1 ч.). Гірський клімат, і чисте повітря доповнюють незабутній відпочинок. Приємна і екзотична СПА-процедура організована на відкритому повітрі в спеціальному приміщенні з прекрасними видами.
День 2.
Ситно снідаємо, вирушаємо з самого високогірного села України – Дземброні сьогоднішньої головної мети – г. Піп Іван 2022 м. Відпочину в долині Смотрич, познайомимося з життям пастухів, і високогірній молокозавод, де бажанням можна буде спробувати і купити будзу, вурди та бринзи.
Шлях виявиться цікавим, адже місцевість багата гірські озера, одне з них озеро Марічейка. Легенда свідчить, що озеро названо в честь гуцулки Марічейки. Коли напали татари, вона завела їх в дикі заболочені місця. Коли вороги вирішили вбити Марічейку, земля розступилася і поглинула всіх, а на тому місці утворилося озеро.
Чорногорський хребет, який починається з гори Піп Іван, включаючи шість найвищих вершин нашої країни: Говерла (2061 м), Бербенескул (2035 м), Піп Іван (2028 м) Петрос (2020 м) Гутин Томнатик (2016 м), Ребра ( 2001 м).
На вершині нас чекає покинута астрономічна обсерваторія, яка розташовується майже на самій вершині. Будівля отримала назву «Білий Cлон», так як взимку з усіх боків покривається снігом і льодом. Здалеку вона нагадує силует великої тварини. І незважаючи на те, що наукові дослідження тут вже не проводяться, її загадковий вигляд все одно привертає чимало туристів. Спорудження «Білий Слон» вважається найбільш високогірної будівлею Україні.
Пам’ятні фото на вершині, обідній перекус і спуск до с. Дземброня.
По дорозі додому оглянемо скелі Дід і Баба і Вухатий Камінь. На вершині Вухатого Каменя і її схилах є химерної форми скелі, які в народі називаються «церквами». Через вершину проходить стежка з Дземброні на головний хребет Чорногори.
Відстань в 10-13 км. може здатися маленьким, проте підйом займе орієнтовно 5:00, спуск 4:00.
Повернення в готель.
День 3.
Сніданок. Звільнення номерів.
Факультативно: Рафтинг на Чорному Черемоші (350 грн / чол).
Рафтинг – це виключення з усіх правил. Ви поринете в екстремальний спорт, не вимагає тривалої підготовки, і якій не заважає негода. Сплав по долині річки Черемош – це не тільки приплив адреналіну, а й можливість відчути красу мальовничої, і одночасно стрімкої річки, з крутими обривистими схилами і густими лісами. Такий вид активного відпочинку Ви будете згадувати ще дуже довго 🙂
Факультативно: після рафтингу можна порелаксировать в гарячих чанах. (800 грн чан).
Екскурсія в музей грибів.
Музей відкриває свої двері в казковий і дивовижний світ грибів і ліси. Ви дізнаєтеся про грибах цікаві і захоплюючі історії, адже екскурсію проводять справжні професіонали своєї справи, розкажуть – які з грибів отруйні миттєво, а які мають токсичну дію, яке проявляється через роки і викликає цироз печінки.
Екскурсія на Верховинську пивоварню!
Гуцульська пиво вариться за класичною стародавньої німецької технології «Остербрау» і угорською обладнанні. Сировиною є верховинська джерельна вода, словацький солод, німецькі пивні дріжджі і хміль. Якщо ви хоч раз спробуєте, то відразу оціните особливий натуральний смак і стійку піну. А до пива вам запропонують багато смачних додатків і гуцульських страв. Смакувати це все в улюбленому суспільстві можна в залі зі зручними диванами за дерев’яними столами.
Екскурсія на форелеве господарство. Така прогулянка звичайно розбудить апетит, і тоді ми запропонуємо Вам відвідати форелеве господарство, де у Вас буде можливість власноруч впіймати форель. Відразу ж на місці гуцульські кухарі приготують її як Ви побажаєте. Вам залишиться тільки насолоджуватися відпочинком, і спробувати серед чудових краєвидів і чистого повітря свіжоспечену рибку. (200 грн / чол комплексний обід включає запечену форельку, гуцульськи страви та напої).
У вартість туру входить:
- транспортно-екскурсійне обслуговування;
- проживання в готелі або котеджі, при 2-х, 3-х місцевому розміщенні зі зручностями;
- супровід гідом компанії;
- страхування
- гарний настрій
У вартість туру не входить:
- харчування (70 – сніданок, 80 – обід, 100 – вечеря)
- факультативні екскурсії:
- чани 200 грн. 1 чол.;
- гуцульське весілля 200 грн \ чол + 100 грн \ чол. святкова вечеря;
- рафтинг на Чорному Черемоші 350 грн / чол.;
- форель 30 грн. 100 грам.
- Вхідні квитки: музей грибів 25 грн / дит., 50 грн / дор.
- діда аптека 45 грн.;