Ужгород : Ужгород : Термали : Вино | Турагентство Атлант Тур

Ужгород : Термали : Чани :Вино

Ужгород :  Термали : Чани :Вино

Вартість  поїздки: 2100  грн (з 1 людини)

📅Травень:21-22-23

📅Червень:11-12-13

День 1.

06:00 виїзд групи з м. Володимир-Волинського / м. Нововолинськ.
Зупинки на кава-чай, туалет та фотосесію.

11:30 відвідуємо військовий бункер 500 м ходів “Лінії Арпада”.

21150565 - Ужгород : Термали : Чани :Вино

Лінія Арпада — низка оборонних об’єктів 1939-1944 рр., що тягнулися близько 600 км основним карпатським хребтом (від перевалу Дукля до Яблуницького перевалу). Основна мета — захист територій Угорщини від радянських військ. Робочою силою були угорські військові, а також їхні полонені. Назва оборонної лінії походить від імені вождя угрів Арпада, завдяки завоюванням якого виникла угорська держава.

Обідній пікнік на природі зпанорамами на гори

14:00 відвідуємо водоспад “Скакало”.

На території Вигорлат-Гутинського вулканічного масиву Українських Карпат розмістився наступний наш водограй — водоспад Скакало. Як і більшість водоспадів, Скакало є гідрологічною пам’яткою місцевого значення.

vodospad skakalo 5 - Ужгород : Термали : Чани :Вино

* Факультативно: купання у термальних водах комплексу “Жайворонок” + Джакузі
На території комплексу розміщений єдиний в Україні унікальний критий басейн з термальною водою! Термальні води басейнів оздоровчого комплексу «Жайворонок» відомі на всю Україну своїми лікувальними властивостями, тому що містять різноманітні мінерали та мікроелементи. Весь секрет у тому, що вода, якою наповняються басейни комплексу, йде прямо зі свердловин глибиною 1150 м. Тобто, вона не піддається технічній або хімічній обробці. І завдяки цьому гості комплексу мають можливість відчути на собі цілющу силу термальної води. Гарячі води нашого комплексу надходять із магматичних інтрузій у районах активної вулканічної місцевості, на які багатий Берегівський край.

basejn zhajvoronok 12 1 - Ужгород : Термали : Чани :Вино

ДЖАКУЗІ ПІД ВІДКРИТИМ НЕБОМ

Пропонуємо Вам відпочинок, який об’єднує оздоровлення і повний релакс. Зручне велике джакузі перенесе вас у атмосферу спокою й неймовірного задоволення, в якій ви зможете насолодитися гарними закарпатськими краєвидами.

Смачним завершенням нашої подорожі сьогодні стане Дегустація Закарпатського вина у підвалах !

19:00 збір та виїзд групи на ночівлю. Вечеря

День 2.

08:00 сніданок.
08:30 виїзд на екскурсійну програму.

09:00 монастирська сироварня + ранкова дегустація Закарпатських сирів (по наявності сиру).

syr 1 - Ужгород : Термали : Чани :Вино

Ракошинський Свято-Покровський чоловічий монастир відомий не лише як один із важливих центрів закарпатського православ’я. Тутешні ченці виготовляють 14 видів сирів з молока мешканців власної ферми – корів, овець та кіз. В основі асортименту – натуральні закарпатські бринза, будз, вурда, виготовлені за традиційною технологією, а також справжні італійські сири – моцарела, скаморца, муккіна та рікотта.

10:00 екскурсійна прогулянка по м. Ужгород та огляд оборонних стін Ужгородського замку.

Наша екскурсія почнеться із місця, де взагалі розпочалась історія цього прекрасного міста, із замку. Ужгородський замок велично красується над старою частиною міста, споглядаючи на Ужгород із замкової гори. Згідно традицій побудови воєнних укріплень Середньовіччя, замок був зведений на височині та оточений глибоким ровом. Він являється одним із найкраще збережених середньовічних фортифікаційних споруд України.

full uzgorod zamok - Ужгород : Термали : Чани :Вино

Опісля замку ви прогуляєтесь по старовинних мощених вуличках, які неодмінно закохають вас у себе. А барокова велич собору закарбується назавжди у вашій пам’яті! До речі, у всередині греко-католицького кафедрального собору є уламок того самого хреста, на якому розіп’яли Ісуса. Кожна людина може вільно поклонитись та дотулитись чолом до священної реліквії. Ми вам покажем декілька міні-скульптур, які вже протягом років є хітом для багатьох гостей нашого міста. Прогуляйтесь по найдовшій у Європі липовій алеї, а на весні на вас чекають ще одні символи міста над Ужем – сакури, яких сюди привезли ще три сторіччя тому. Любителей архітектури Ужгород порадує міксом Угорської сецесії, австрійської еклектики, єврейського пост-мавританського стилю та чешського конструктивізму.

12:00 вільний час та обід.

14:00 відпочинок та релакс у курорті “Лумшори” (варіння в чанах та купання в гірській річці).

В підніжжі найбільшої полонини українських Карпат полонини Руна знаходиться бальнеологічний курорт Лумшори, який відомий ще з XVII ст. В ньому тісно переплелися райської краси природа і елементи пекла – величезні металеві чани, в яких Вас варитимуть на повільному вогні в мінеральній сірководневій воді. Для більшої насолоди можна чергувати “варіння” в чані і купання в холодній воді. Такий відпочинок окрім незабутніх вражень, приводить до оздоровлення опорно-рухового апарату і омолоджує організм на десять років.

maxresdefault 1 2 - Ужгород : Термали : Чани :Вино

16:00 Відвідуємо мадярську корчма-музей «Деца у нотаря».

Унікальна корчма-музей, основою концепції якої став живий народний закарпатський гумор. Заклад етнографічної спрямованості відкрив в 1995 р місцевий історик, сатирик і карикатурист П. Чучка, обігравши кожну деталь архітектури, дизайну і кухні зі своїм фірмовим гумором. Назва перекладається як “Сто грамів у нотаріуса”, оскільки ресторан розміщується в будинку нотаріуса 1940 р споруди. Безліч різноманітно оформлених залів і майданчиків загальною місткістю до 500 чол. Відвідування перетворюється на веселу екскурсію. Розсмішити може все, починаючи від табличок і оголошень біля входу, і закінчуючи вмістом меню з використанням місцевого діалекту (традиційна закарпатська кухня, а також окремі страви інших країн і регіонів).

deca - Ужгород : Термали : Чани :Вино

16:30 переїзд у м. Берегово. Купання у термальних водах комплексу “Жайворонок” + Джакузі
На території комплексу розміщений єдиний в Україні унікальний критий басейн з термальною водою! Термальні води басейнів оздоровчого комплексу «Жайворонок» відомі на всю Україну своїми лікувальними властивостями, тому що містять різноманітні мінерали та мікроелементи. Весь секрет у тому, що вода, якою наповняються басейни комплексу, йде прямо зі свердловин глибиною 1150 м. Тобто, вона не піддається технічній або хімічній обробці. І завдяки цьому гості комплексу мають можливість відчути на собі цілющу силу термальної води. Гарячі води нашого комплексу надходять із магматичних інтрузій у районах активної вулканічної місцевості, на які багатий Берегівський край.

ДЖАКУЗІ ПІД ВІДКРИТИМ НЕБОМ

Пропонуємо Вам відпочинок, який об’єднує оздоровлення і повний релакс. Зручне велике джакузі перенесе вас у атмосферу спокою й неймовірного задоволення, в якій ви зможете насолодитися гарними закарпатськими краевидами.

19:00 виїзд групи на ночівлю. Вечеря.

День 3.

08:00 сніданок.
08:30 виїзд на екскурсійну програму.

09:00 купання у термальних басейнах “Косино” або “Жайворонок”.

“Косино” – це сучасний оздоровчо-рекреаційний комплекс для всієї родини, розташований серед 200-річного дубового гаю мальовничої Берегівщини. Відчути ефект цілющих властивостей підземних вод Ви зможете у семи різних басейнах з термальними та прісними водами. “Косино” – найкращий варіант поєднання приємного з корисним.

ZolotijKran 1023x683 - Ужгород : Термали : Чани :Вино

12:30 смачний обід угорської кухні. 
У Вас буде можливість скуштувати смачнющих угорських національних страв: боб-гуляш, печені лоці, пікницю, банош, та надзвичайно смачний, приготований на відкритому вогні – бограч.

5cc6a79be6fd7 gulyash - Ужгород : Термали : Чани :Вино

14:00 екскурсія до Палацу Шенборнів.

Замок Берегвар – романтична резиденція графів Шенборнів. Сьогодні вона використовується в якості санаторія. Територія палацу – це парк садово-паркового мистецтва, де зібрані цікаві рослини, як: сакура, веймутова сосна, гліценія, мальва, тис ягідний, древні столітні дуби та липи, та багато ін.. У парку перед палацом можна напитись мінеральної води.

Zamok grafiv Shenborniv 01 - Ужгород : Термали : Чани :Вино

* Факультативно: Екскурсія до замку Сент-Міклош. Старовинна фортеця “Сент-Міклош” була свідком однієї з найдраматичніших історій кохання в Європі. Сьогодні у її стінах не тільки проводять екскурсії, але й правлять шлюбні церемонії. (40 грн./ос.)

Зупинка на вечерю у кафе “ОКЕЙ”

Повернення додому.
23:00 прибуття м. Володимир-Волинського / м. Нововолинськ.

У вартість туру входить:

 • проїзд автобусом єврокласу (Опель Віваро або Мерседес Спрінтер)
 • проживання 2-3-х місних номерах (санвузол на 2-3 номери),
 • екскурсії по програмі,
 • купання у чанах
 • дегустація вина у підвалі
 • cтрахування
 • супровід trevel-гідом
 • гарний настрій.

У вартість туру не входить:

 • харчування (сніданок + вечеря = 150 грн./особа, обід – 80-120 грн./особа)
 • вхідні квитки по програмі
 • факультативні екскурсії
 • надання транспорту не по програмі

viber ru 1 2 - Ужгород : Термали : Чани :Вино