Тури в Карпати з Нововолинська | Турагентство Атлант Тур

Тури в Карпати з Нововолинська

Карпати - дивовижний природний комплекс. Тут кожен знайде захоплення собі до смаку. Крім мальовничих гір, тут розташовані і унікальні замки, храми, а також музеї місцевих видів прикладного мистецтва. Карпати хороші тим, що цікаві в будь-який час року, однаково привабливі для туристів і влітку і взимку. Тури в Карпати з Нововолинська дають можливість побачити всю красу прекрасних гір і пейзажем.Рассмотрем детально частина історичних, архітектурних і Західної України.

Замок Паланок

Ця значна фортеця знаходиться в Мукачево. Сам Паланок був зведений для захисту міста ще в ХI столітті. Надалі він неодноразово добудовувався до сучасного вигляду. За свого часу він побачив чимало облог і військових дій. Надалі тут жили і князі з родинами, заслані для відбування покарання ув'язнені, а пізніше розташовувалася військова часть.Сейчас замок діє як музей.Увідеть даний об'єкт можливо якщо поїхати в автобусний тур з Нововолинська під назвою «Казка Карпат + Термали»

Шенборнскій палац

Справжній французький палац в Чинадієво. Він збудований згідно з діючими в XIX столітті астрономічним правилам. Кількість веж одно місяців в році, а число вікон і димоходів відповідає дням і тижням в році. В околицях палацу розбито парк з унікальними і привезеними з різних точок світу рослинами. Пейзаж увінчаний штучним озером, яке спочатку мало форму австро-угорської імперії. Шенборнскій палац змушує своїх відвідувачів забути про те, що вони живуть в ХХI столітті, і з головою зануритися в свою атмосферу.Прекрасний Шенборнскій палац туристи можуть побачити в автобусному турі в Карпати з Нововолинська «Ужгород: Термали, Чани: Вино»

Фортеця Тустань

Цей унікальний замок-скеля входить в природний парк «Сколівські Бескиди». Фортеця була створена в XII столітті з цільної кам'яної брили і дерева. Зараз вона сильно зруйнована і залишається тільки здогадуватися, як вона виглядала спочатку. Однак і зараз, дивлячись на неї, можна уявити собі її масштаби. У літній період тут влаштовуються фестивалі історичної реконструкції, лицарські турніри.Ми Запрошуємо Вас відвідати даний тур в Закарпатті

Монастирі

Віддалені від сторонніх гори завжди вважалися ідеальними місцями для організації монастирів. На лоні природи ніщо не відволікає від молитов і спілкування з Богом. Одними з найвідоміших монастирів, розташованих на Карпатах є Манявський скит та Гошівський монастир. Манявський скит був образів біженцями ще за часів татаро-монгольської навали. Саме тут жив і творив відомий іконописець Йов Кондзелевич. Зараз його роботи частково перевезли до Львова.Гошівський монастир є греко-католицьким. Саме тут зберігається ікона «Цариці Карпат». І хоч оригінал її був безслідно втрачений, її точна копія, освячена самим Папою Римським, тепер приваблює паломників з усього світу.

Гора Говерла

Найвища точка Карпат - гора Говерла 2061 м. В висоту. Підйом на неї порівняно простий, але це тільки в літній час. Взимку підкорити цю вершину можуть тільки професійні альпіністи.Наша компанія Розроблено командою дивовижний маршрут на цю гору.Покоріть Говерлу Ви можете в автобусному турі з Нововолинська «Говерлянка Плюс» Мармаросів також відомі як Гуцульські Альпи. Їх особливість полягає в тому, що вони немов зійшли зі сторінок оповідань Толкієна або інших казок. Тут цвітуть рідкісні рослини, а якщо пощастить, то можна побачити на стежках мармур і гірський кришталь.
Вирушити в тур Карпати з Нововолинська - це ж так просто. Для цього не обов'язково планувати відпустку. Адже можна вирватися з міської суєти всього на кілька днів, або навіть на вихідні і де б ви не були