Тури в Карпати з Ковеля | Турагентство Атлант Тур

Тури в Карпати з Ковеля

Тури в Карпати з Луцька

Телефонуйте менеджерам, підберемо автобусний тур з Ковеля, виходячи з конкретно Ваших побажань !!!

096-062-03-29  – Олег (Написать в Viber, WhatsApp) 093-691-85-28 

Тури в Карпати з Ковеля

Густий туман серед високих смерек, скелясті гори, круті схили, екстремальні підйоми на квадроциклах, польоти на повітряних кулях - це все про відпочинок в одному з наймальовничіших, найзагадковіших, куточків України. Водоспади Кам’янка та Шипіт закохують туристів з першого погляду в свою джерельно чисту воду. Тихі й стрімкі потоки змушують залишити далеко позаду гамірне місто. В цих місцях немає місця для поспіху, зайвих турбот та хвилювань.

   Сама лише поїздка в Карпати з Ковеля - це декілька годин споглядання за неймовірними пейзажами, мінливими панорамами за вікном екскурсійного автобуса. Замки та храми зі столітньою історією сповнюють душу гармонією, дарують відчуття спокою, блаженства таз аряджають позитивною енергетикою на довгі місяці роботи. Аура тут справді неймовірна, адже саме В Закарпатській та Львівській областях немає ліку історичним пам’яткам. Тут на кожному кроці старовинна фортеці, древній храм чи ексклюзивний музей.

  Однією з найулюбленіших розваг всіх без виключення туристів, залишається підняття та спуск на підйомнику. Відчайдухи можуть скористатися спуском на квадроциклі.

Тури в Карпати з Ковеля :

  • Це прекрасний спосіб відволіктися від монотонної роботи в офісі й поринути в первозданну красу карпатських гір, річок, озер та лісів.
  • Це знайомство з національною кухнею, аналоги якої не готують так смачно і вишукано в жодному куточку країни.
  • Польоти на повітряній кулі, неймовірні знімки залишаються в архіві на довгі роки, а в пам’яті - навіки.
  • Цілющі чани з гарячою водою та відварами лікарських трав.
  • Термальні басейни з багатим мінеральним складом води і природно високою температурою.
  • Не боїтеся складнощів, любите екстрим та спорт? Пропонуємо пішки піднятися на гору Піп Іван. Вся важкість в ногах, стома і зусилля винагородять кожного туриста, який здійнявся на вершину захоплюючою панорамою. Зелені, заквітчані горбисті схили з колоритними будинками з червоною черепицею відкриваються перед кожним сміливцем, який ризикне одягнути ранець і відправитись в захоплюючу подорож.

Як максимум, гори втамовують внутрішні тривоги, напувать організм жагою до життя. Гори мають унікальну здатність вабити й притягувати, тож туристична поїздка - оптимальний варіант для першого знайомства з перлинами Карпат у дружній компанії