Тури по Україні на Новий Рік | Туристичне агентство Атлант тур

Тури по Україні на Новий Рік

Тури по Україні на Новий Рік

Новорічні та різдвяні тури в Карпати і Закарпаття

Мрієте про незабутній Новий рік і яскраве Різдво? Запрошуємо Вас в зимову казку в Карпати і Закарпаття!
Наші Новорічні та Різдвяні тури - це втілення мрії про неймовірне святкування в горах, феєрверк задоволення і калейдоскоп яскравих вражень для кожного! Ми подбали, щоб Ви могли взяти участь у святкових новорічних забавах з музично-розважальними виставами, а також відчули дух гуцульського Різдва під час Святої вечері і ранкової літургії, в ритмах древніх колядок і в світлі різдвяної зірки.

Спеціально до святкового зимового сезону ми розробили унікальні тури, в яких розваги гармонійно поєднуються з пізнавальними програмами та етнічно обрядовими дійствами. Ви відчуєте весь шарм і магію зимових свят, побуваєте на п'янких дегустаціях і веселих забавах, дізнаєтеся стародавні місцеві звичаї і обряди - незабутні яскраві враження гарантовані!

Ми покажемо Вам природні скарби і чудеса України, неймовірні пейзажі і неосяжні гірські панорами.

Новий Рік в Карпатах 2022

Вас чекає відпочинок в термальних басейнах, екскурсії в стародавні замки, бункери, храми і музеї, огляд визначних пам'яток національного та світового значення, підйоми на канатно-крісельній дорозі. А гастрономічним гурманам пропонуємо спробувати найкращі страви закарпатської, угорської, гуцульської кухні, відвідати дегустації марочних вин, живого пива, елітних сирів, домашнього повидла і ковбас, а також унікальних мінеральних вод. А ще - фото-сесії в гуцульських народних костюмах, майстер-класи в будинку-зграї, екскурсія-концерт в музеї і звичайно ж можливість придбати унікальні карпатські сувеніри та вироби з лози.

Тури в Карпати на Новий рік і Різдво Шукаєте неповторних яскравих вражень під час зимової відпустки або канікул? Вам до нас! Зустрічайте Новий 2022 так, щоб він задав тон всьому наступному році! Подаруйте собі незабутнє свято в одному з наших зимових турів.

Чи не можете вирішити, де зустріти зимові свята, щоб відчути справжній різдвяний дух і зануритися в казкову атмосферу? Ми пропонуємо вам захоплюючі тури в Карпати і Закарпаття на Новий рік і Різдво 2022. Скориставшись такою можливістю, ви надовго запам'ятаєте чарівні пейзажі гірських вершин і отримаєте яскраві враження і емоції, які подарують вам стародавні карпатські традиції.