Святковий Тур “До Святого Миколая” | Турагентство Атлант Тур

Святковий Тур “До Святого Миколая”

Святковий Тур
“До Святого Миколая”

Вартість туру: 1200 грн (з 1 людини)

📅Грудень : 5-6,12 -13, 17-18, 19-20, 21-22, 24-25, 26-27

Телефонуйте для бронювання

096-062-03-29 093-691-85-28

Програма подорожі:

День 1.

Захоплююча пішохідна екскурсія історичною частиною Станіславова – Івано-Франківська. Пам’ятки історії, архітектури, старовинні легенди, ретельно продуманий маршрут зроблять Вашу подорож незабутньою. Це одне з небагатьох міст, де практично невзмінному вигляді збереглася 49,5-метрова ратуша з позолоченим кілька років тому куполом і довколишньою Ринковою площею. Центр Івано-Франківська прикрашають бароковий єзуїтський костел, вірменська церква, діюча синагога і старі будинки, котрі схожі на іграшкові замки.

2684835 800x600 IMG 4235 - Святковий Тур “До Святого Миколая”Переїзд в село Пістинь, що біля Косова – унікальний куточок мальовничих Українських Карпатах, де посеред зелених Покутсько-буковинських гір та невеличких дерев’яних гуцульських садиб живе і творить свої добрі справи такий же справжнісінький Миколай Чудотворець. Святий Миколай невтомно працює в своєму обійсті цілісінький рік: приймає кореспонденцію, відписує дітям і дорослим на листи, рахує добрі та збитошні вчинки всіх українських дітей, і, на сам кінець – добрих півроку напаковує свої скриньки та сховки, мішки та горшки, кишені та комини різноманітними подарунками!

img 6517 - Святковий Тур “До Святого Миколая”

Переїзд в Шешори – мальовниче гуцульське село, яке розтягнулося на кілька кілометрів уздовж бурхливої ​​гірської річки Пістиньки, відомої своїми Срібними водоспадами, а один з них – Шешорський гук, який ми обов’язково відвідаємо, вважається одним з найкрасивіших водоспадів у Карпатах.

maxresdefault - Святковий Тур “До Святого Миколая”

Поселення у садибі зеленого туризму. Вільний час. Факультативно: баня та чани!

День 2.

Сніданок. Звільнення номерів.

Хата-музей «Тіні забутих предків». Під час екскурсії ви познайомитеся з історією зйомок фільму «Тіні забутих предків». Почуєте цікаві розповіді і невідомі факти пов’язані з фільмом та з людьми, що створили цей шедевр кіно.

Verhovyna Paradzhanov museum - Святковий Тур “До Святого Миколая”Музей гуцульської магії. Тут ми дізнаємося про легендарного мольфара Нечая, котрий помер у липні 2011 року, а прославився тим, що чи не першим продемонстрував своє уміння на публіці під час першого фестивалю «Червона рута», утримувати ясну сонячну погоду за допомогою магічних ритуалів. З того часу до нього приходило багато людей, які бажали вилікуватися від різних недуг або дізнатися своє майбутнє. Також почуємо і про інших гуцульських магів, гадєрів і ворожбитів, про їхні непересічні вміння і таємниці.

history museum magic 8 - Святковий Тур “До Святого Миколая”

Найцікавіший музей-хата  ТРЕМБІТАРЯ Миколи Ілюка. Тут для нас відкриється чудова панорама на Верховину. Також ми зіграємо на легендарній трембіті. Почуємо цікаві розповіді про життя і побут гуцулів, за їхні звичаї та традиції. Ну ї звичайно пан Микола зіграє нам на різних цікавих музичних інструментах та повеселить цікавими розповідями!

maxresdefault 2 1 - Святковий Тур “До Святого Миколая”Пізній обід в Колибі. Повернення додому!

22:30 прибуття у м. Нововолинськ, 23:00 Вол.-Волинський, 00:00 м. Ковель

У вартість туру входить:

  • проїзд автобусом єврокласу (Опель Віваро або Мерседес Спрінтер),
  • проживання 2-3-х місних номерах,
  • екскурсії по програмі,
  • страхування,
  • супровід trevel-гідом.

У вартість туру не входить:

  • харчування (60 – сніданок, 90-130 – обід, 110 – вечеря),
  • вхідні квитки (резиденція Св. Миколая 30/20 грн, музей “Тіні забутих предків” 25/20 грн., музей “Гуцульської магії” 25/20 грн., музей Іллюка 25/20 грн.),
  • факультативні екскурсії.

viber ru 1 1 - Святковий Тур “До Святого Миколая” content 14920009841111 - Святковий Тур “До Святого Миколая”