Похід на Гору Шпиці | Турагентство Атлант Тур

Похід на Гору Шпиці

Похід на Гору Шпиці

Вартість поїздки: 2300 грн

📅 Липень : 22-23-24


Телефонуйте для бронювання

096-062-03-29 (VIBER)

093-691-85-28 (VIBER)

Програма подорожі:

День 1.

5:00 – виїзд з Луцька.

Прогулянка і обід в Івано-Франківську. Вагома цінність міста – атмосфера європейського історичного містечка, на відміну від суцільних кварталів радянської забудови або видатних пам’яток архітектури. Крім архітектури місто зачаровує великою кількістю затишних кафе і кафе, де можна як відпочити так і скуштувати смачні страви.

Resurrection Cathedral in Ivano Frankivsk - Похід на Гору Шпиці
Сріблясті водоспади. Сріблясті водоспади розташовані в с. Шешори, і є одними з найбільш відвідуваних туристами місць Прикарпаття. Водоспади є каскадними, – три каскаду. Води річки Пістинька уздовж кілька сотень метрів рухаються по масивних брилах пісковика і утворюють два паралельних між собою водоспади, висотами 3 і 5 м. Ці водоспади носять ім’я Великий і Малий Гук. Назва їх пішла завдяки їх гучному шумові, а від променів сонця їх бризки особливо виблискують, надаючи яскраво-срібного забарвлення струменів води. На основі цього і пішла назва Сріблясті водоспади.

1510666001 sriblyasti vodospady 4 - Похід на Гору Шпиці


Екскурсія на Верховинську пивоварню! Гуцульське пиво вариться за класичною стародавньої німецької технології «Остербрау» і угорською обладнанні. Сировиною є верховинська джерельна вода, словацький солод, німецькі пивні дріжджі і хміль. Якщо ви хоч раз спробуєте, то відразу оціните особливий натуральний смак і стійку піну. А до пива вам запропонують багато смачних додатків і гуцульських страв. Смакувати це все в улюбленому суспільстві можна в залі зі зручними диванами за дерев’яними столами.
факультативно:

berr 6 - Похід на Гору Шпиці


Купання в чанах з сірководневою водою і запашними карпатським травами. Гірський клімат, і чисте повітря доповнюють незабутній відпочинок. Приємна і екзотична СПА-процедура організована на відкритому повітрі в спеціальному приміщенні з прекрасними видами.

DSC 3135 1 - Похід на Гору Шпиці
Заселення в готель або котедж, вечеря, відпочинок.

 

День 2.

Ранній ситний гуцульський сніданок.

Похід на гору Шпиці. Рано вранці переіжаемо в село Бистрець де почнеться наша неймовірна подорож до містичних Шпіц. Маршрут наш проходити через гірську Ґаджина, що є однією з найбільш мальовничих долин в Карпатах. Ґаджина – це льодовиковий кар, який з’явився в результаті проходження стародавнього льодовика через слабкі гірські породи в цьому місці. Тут росте багато реліктових видів рослин, по маршруту трапляється багато ягід, кущів і струмків, тому маршрут сповнений пригодами і класними емоціями.

shputsi shapka 1 - Похід на Гору Шпиці


По дорозі на гору також заглянемо в Полонинсько хатину, де поспілкуємося з пастухів, які проводять тут все літо і спробуємо смачних гуцульських сирів.
Гора Спиці одна з найоригінальніших вершин Чорногірського хребта. Природні кам’яні насипи подібні гігантських веж, піднімаються шпилями в небо і по-справжньому характеризує назва гори. Розташовані скелі на висоті більше 1800 метрів, вражають своїм маштабом, химерними формами і утворюють цілі кам’яні коридор з яких відкриваються незабутні краєвиди.

gora shpytsi 1 - Похід на Гору Шпиці


Повернення в готель, вечерчя, відпочинок в дружній компанії.

День 3.

Ситний гуцульський сніданок.

факультативно:

Рафтинг на Чорному Черемоші – це виключення з усіх правил. Ви поринете в екстремальний спорт, не вимагає тривалої підготовки, і якій не заважає негода. Сплав по долині річки Черемош – це не тільки приплив адреналіну, а й можливість відчути красу мальовничої, і одночасно стрімкої річки, з крутими обривистими схилами і густими лісами. Такий вид активного відпочинку Ви будете згадувати ще дуже довго ми гарантуємо

r4 - Похід на Гору Шпиці


Екстрім спуск ZIP LINE. Для любителів активного відпочинку пропонуємо відвідати одну з найдовших трас ЗІП Лайна для польоту на тросі над землею. Дивовижні пейзажі і захоплюючі враження від швидкісного спуску не залишають байдужими ні дітей, ні дорослих.
Спуск зі схилу мальовничій місцевості Ворохти ділиться на 2 проміжки – довжиною 500 і 200 м, що є одним з найдовшим спуском в регіоні. Для дітей відкрита тільки нижня частина спуску (200 м), дорослі ж можуть насолодитися екстримом по повній. Політ здійснюється після інструктажу і відповідному екіпіруванні самостійно – інструктори супроводжують тільки старт і фініш «літунів».
Переїзд в Яремче.

Оглядова екскурсія до водоспаду Пробій, який зачаровує з перших хвилин красою наволішньоі природи і шумом дзеркально чистої води.

vodospad probii - Похід на Гору Шпиці
Сувенірний ринок в с. Яремче, де за бажанням можна купити подарунків близьким і сувенірів на пам’ять. Більшість з того, що продається на ринку – вироби ручної роботи, за кожним з яких стоїть вікова історія традицій виготовлення, ретельно збережена для нащадків.

yaremcha suvenirnyj rynok - Похід на Гору ШпиціПовернення додому. Прибуття в р .. Луцька 23:00.

У вартість туру входить:

  • транспортно-екскурсійне обслуговування;
  • супровід гідом компанії;
  • проживання в готелі 2-х і 3-х місні номери з вигодами;
  • страхування
  • гарний настрій

У вартість туру не входить:

  • харчування (60 грн сніданок, 90 грн обід, 100 грн вечерю)
  • чани (800 грн / 1 година.)
  • рафтинг на Чорному Черемоші (350 грн. 1 чол.);
  • ZIP LINE 150 грн / чол., Дитячий 80 грн.
  • факультативні екскурсії.

viber ru 1 1 - Похід на Гору Шпиці content 14920009841111 - Похід на Гору Шпиці