Подільський релакс| Турагентство Атлант Тур

Подільський релакс

Подільський релакс

Вартість  поїздки: 1950 грн

📅 Липень : 9-10


Телефонуйте  для бронювання

096-062-03-29  (VIBER)

093-691-85-28 (VIBER)

Програма подорожі:

День 1.

5:00 – виїзд з Луцька.

Переїзд в р .. Кам’янець-Подільський. Обідня перерва.
Екскурсія по. Кам’янець-Подільський. Кам’янець-Подільський посідає третє місце в Україні після Львова і Києва, за кількістю історичних пам’яток. У цьому місті-музеї Вам обов’язково потрібно відвідати: Францисканський костел, католицький собор Петра і Павла, турецький мінарет із золотою Мадонною, міську ратушу – центр середньовічної влади Кам’янця, Вірменську дзвіницю, у дворі якої тепер знаходиться музей старожитностей, Хрестовоздвиженська церква – єдиний приклад дерев’яного зодчества, і звичайно ж основну пам’ятку Поділля – Кам’янецьку фортецю.

kamenec podolskij 1 kamenec podolskij krepost kamenec podolskij zamok kamenec podolskij krepost isto 57ba2320da296 - Подільський релакс
Переїзд і поселення в готель “Ксенія” що знаходиться на березі р. Дністер.
Факультативно: вас чекає справжній релакс в чанах з лікарськими травами з видом на каньойон річки. Також можна замовити хамам і масаж. Релаксуйте на повну !!!!

FFOI2YgI4PxY6oNc1Cgiw - Подільський релакс

День 2.

Сніданок.Факультативно: прогулянка на кораблику по річці Дністер.

Переїзд в заповідник «Подільські Товтри», екскурсія в Бакотської скіта.Бакота – це місце, якого немає на карті, якийсь неіснуючий рай. Зараз так називають території уздовж берегів Дністра поблизу залишків одного з найстаріших монастирів України. Тут над кришталевою водою витає дух вікової історії. Бакота – це колишня столиця Сучасне Поділля, тепер – частина національного природного парку «Подільські Товтри». Ви захопитеся цим місцем, ви полюбите його.

1586159589 83 - Подільський релакс


Переїзд в с. Кривче. Екскурсія: Печера Кришталева.
Це єдина освітлена печера на Тернопільщині, що приймає відвідувачів цілий рік. Маршрут починається 500 метровим вхідним коридором, стіни якого виблискують гіпсами, що нагадують листя папороті, переходить в зал Скель де, по підлозі, розкидані кам’яні піраміди, паралельно до нього тягнеться Коридор кам’яних бурульок, де зі стелі звисають химерні гіпсові нарости, а в Зоологічному залі гіпси нагадують різних тварин. Цікава зал Завалів, де все звертають увагу на цементні пломби поставлені в 1928 Вони залишилися неушкодженими після двох землетрусів, доводить безпеку печерних мандрів в Кришталевої. Повз зал Комин прямуємо до килима гіпсових кристалів білого, кремового і рожево-бурштинового кольору, що покриває стіни Кришталевого коридору, зал Скелета, що закритий для відвідувачів і при виході всіх проводжає «господар печери – Кам’яний буйвол». Тривалість проходження маршруту – 1,5 години.

42437 svyashhennaya peshhera xrustalnoj devy drevnej civilizacii majya - Подільський релакс


Повернення додому. Прибуття в Луцьк 23:30

У вартість туру входить:

 • транспортно-екскурсійне обслуговування;
 • супровід гідом компанії;
 • проживання в готелі КСЕНІЯ в 2-х і 3-х місні номери з вигодами;
 • туристичний збір;
 • 1 сніданок;
 • страхування
 • гарний настрій

У вартість туру не входить:

 • вхідні квитки
 • Кам’янець-Подільська фортеця 40 (дитячий) 60 (дорослий)
 • Печера Кришталева 25 (дитячий) 30 (дорослий)
 • Бакота 10 (дитячий) 20 (дорослий)
 • прогулянка на кораблику 200 грн чол.
 • Чани 600 грн 1 годину

viber ru 1 1 - Подільський релаксcontent 14920009841111 - Подільський релакс