Північний круїз | Турагентство Атлант Тур

Північний круїз

Північний круїз

Вартість туру: 5280 грн 

       📅Червень : 24-25-26-27-28


Телефонуйте  для бронювання

096-062-03-29(VIBER)

093-691-85-28 (VIBER)

День 1.

Виїзд з Луцька в 8.00  в тур Північний круїз
Проходження державного кордону.

Екскурсія по Любліні.

Люблін – унікальне середньовічне місто з цехами і майстернями, Ратушею, ринковими площами, фортифікаційними спорудами. В одному місці можна розгледіти сліди відразу декількох епох.
У цьому місті зуміли гармонійно поєднати минуле і сучасність. Тут, в східній Польщі, відчутні сліди також української історії, а українська церква діє просто в музеї.

504 - Північний круїз

Переїзд в Ригу.

День 2.

Оглядова екскурсія по старій Ризі.

Рига зберігає дуже багато загадок, таємниць і з плином часу стає все більш привабливою. Столиця Латвії чудесним чином поєднує в собі все: старовинні будівлі і не дуже давні будівлі радянських часів, сучасні будинки. На вулицях можна почути різні мови світу. Місто на березі річки Даугава, де взимку не холодно і влітку не жарко, заворожує своєю красою. Відрізняються своєю величністю такі місця, як Двір Конвенту, церква Святого Петра, Домський Собор, Будинок Чорноголових, Шведські Ворота і будівля Сейму.

1420998116 10155692714 d657358f22 k - Північний круїз

17:30 – Відправлення з Риги до Стокгольму на паромі.

Victoria I Tallinn - Північний круїз

По дорозі до Стокгольму – дискотека, караоке, розважальні ігри.
Ніч на поромі.

День 3.

Сніданок на паромі (оплачується додатково)
10:30 – прибуття в Стокгольм.

пішохідну екскурсію по старому місту Гамла Стан.

Кажуть, що в Стокгольмі є стільки місць, які хочеться побачити, що можна і розгубитися. Але в першу чергу потрібно оглянути стару частину міста – зачаровує Гамла Стан. Тут знаходиться і Королівський палац – найбільший замок в світі, який досі функціонує, і Стокгольмський собор, в якому в усі часи коронували шведських правителів. Місто побудований на 14 островах, тому його чарівні водні пейзажі не залишать байдужим нікого, а до того ж допоможуть відчути атмосферу міста, в якому народжувалися легендарні персонажі казок Астрід Ліндгрен.

1460902529 - Північний круїз

17:00 – Відправлення зі Стокгольму до Риги.

Ніч на поромі.

День 4.

Сніданок (оплачується додатково). 11.00 прибуття в Ригу.

– екскурсію по р .. Юрмала.

Тут приємно прогулятися вздовж моря, відчуваючи, як солоний подих Балтики, змішаний з ароматом хвої, наповнює легені, а шум води звільняє голову від турбот і зайвих думок. Юрмала – “перлина” Латвії і найбільший курорт Прибалтики, розташований на березі Ризької затоки, всього в 20 км від Риги. Чудові піщані пляжі в обрамленні сторічних сосен простягнулися на 32 км, повітря чисте і свіже, тихий шелест моря заспокоює і пестить. Додай до цього джерела з цілющою мінеральною водою, якою заповнюють навіть басейни, лікувальні грязі, помірний приморський клімат та сторічні традиції оздоровлення й лікування в юрмальських курортних готелях, гостинність і європейський сервіс, добре збережену традиційну дерев’яну архітектуру, і ти зрозумієш, наскільки влучною ця назва . Крім того Юрмала – символ гумору і музики, місто святкувань та фестивалів.

4 - Північний круїз

Відправлення додому.

День 5.

8:30 – 10:00 Прибуття в Луцьк.

У вартість туру входить:

 • екскурсійне обслуговування (Люблін, Рига, Стокгольм, Юрмала)
 • транспортне обслуговування;
 • проїзд на поромі Romantika або Isabelle Рига Стокгольм-Рига в 4-місній каюті категорії С або B (без вікна, душ і туалет в каюті).
 • страхування;
 • супровід гідом компанії
 • гарний настрій 🙂

У вартість туру не входить:

  • сніданки на поромі 15Е дорослий, 8 Є дитячий
  • вечері на поромі 36Е дорослий; 18Е дитячий
  • факультативні екскурсії
  • проїзд в громадському транспорті 8 Є дорослий, 6Е дитячий;
  • Для зручності в містах ми користуємося навушниками (радіо-гід) це дає нам можливість прогулюючись фотографуватися, чути все, що розповідає наш гід і при цьому не бути прив’язаним до нього. Дуже зручно. Оренда коштує 2 € / за 1 місто.

viber ru 1 1 - Північний круїзcontent 14920009841111rus - Північний круїз