Перлини Львівщини | Турагентство Атлант Тур

Перлини Львівщини

Перлини Львівщини
(Луцьк – Підгірці – Олесько – Львів -Луцьк)

Вартість туру: 1050 грн

* Для учасників АТО і дітей до 12 років ціна 950  грн

📅 Червень : 11


                                                                                                           📅 Липень :  24


Телефонуйте для бронювання

096-062-03-29(VIBER)

093-691-85-28 (VIBER)

Програма подорожі:

День 1.

06.00 – Виїзд з Луцька в тур “Перлини Львівщини” (від готелю «Україна» , вул. Словацького, 2 ). Час та місце виїзду з інших міст уточнимо індивідуально.

Зупинка на сніданок, туалет.

10.30 – 12.00 –Підгорецький палац – одна із найкоштовніших перлин «історико-архітектурної колекції» Західної України. Пронизаний цікавими історичними фактами й містичними історіями – Підгорецький палац заманює туристів зі всього світу. Підгорецький замок — гордість «Золотої підкови» замків України. В його ансамбль входить триповерховий палац, заїжджий двір, костел і парк. Підгорецький замок був споруджений у XVII ст. французьким інженером Бопланом. Цей замок більше схожий на палац, ніж на фортецю, і різко контрастує з суворими, войовничими форпостами Поділля.

infomiks pidgirtsi zamok - Перлини ЛьвівщиниЧас на обід.

13.00 – 14.40 – Древній Олеський замок – без сумніву, одна із найгарніших прикрас у скарбниці української і навіть європейської історії. Суворі стіни цієї унікальної будівлі сотні років зберігають таємниці королів, а тисячі туристів щодня прибувають сюди у пошуках цікавих знань та вражень.  Один із найвідоміших замків Львівщини, відроджений з цілковитої руїни. Зараз тут експонуються зразки декоративного та ужиткового середньовічного мистецтва.

maxresdefault - Перлини ЛьвівщиниОлеський замокмісце знаменитих експонатів. Історики налічують більше 1500 експонатних одиниць, серед яких – чимало українських ікон, дерев’яні скульптури, мармурове погруддя королеви Варвари Радзивіл, портрет магната Миколи Василя Потоцького, батальна картина «Битва під Віднем», унікальна колекція творів скульптора Івана Пінзеля, західноєвропейські гобелени у дусі бароко та маньєризму, оригінальні меблі 17-18 століття і багато інших цінних історичних пам’яток.

olesskiy 4 - Перлини Львівщини15.40 – 19.00 – Прогуляємося колоритним містом Лева, вільний час. Смакування справжньої кави у “Копальні кави”, а також Львівської кнайпи – “Криївки”, музею зброї “Арсенал” та ще багато іншого.

03e7848c5b591fce34cf2f763ca25ae5 - Перлини Львівщини

Вільний час для Ви також можете використати для відвідування неймовірно романтичних кафе, та тільки у Львові ви зможете повечеряти на даху будинку в ресторанчику «Terrazza» (на сьомому поверсі, відвідувачі зможуть побачити не тільки архітектурні пам’ятники, але й відчути дух старовинного «міста-музею»), або ж завітати до Італійського дворику, насолодитися колоритними вуличками від прогулянки по Львову.

fecpjyoygwm - Перлини ЛьвівщиниOCEANARIUM LVIV’’! (на проспекті Шевченка, 8).Це музей живої морської природи з декількома десятками акваріумів різного об’єму в яких утримують риб різних видів, а також в якому розташований музей ракушок, а стіни декоровані макетами історичних риб та казкових істот, що відправляє у захопливу освітньо-пізнавальну подорож та багато іншого цікавого.

3449 326642722 - Перлини Львівщини

Тут є морські жителі з різних куточків світу. Сюди привезли, зокрема, 20 маленьких акул і три різновиди скатів. Також тут є риби-собаки і риби-клоуни. Окремий басейн з хижими прісноводними рибами.

19.00Від’їзд додому.

22.00-22:30Повернення до Луцька.

У вартість туру входить:

У вартість туру входить:

  • проїзд на комфортабельному автобусі, або мікроавтобусі;
  • супровід гіда-керівника по всьому маршруту;
  • страховий поліс (груповий).

У вартість туру не входить:

Вхідні квитки в екскурсійні об’єкти, а саме:

  • Підгорецький замок: 60 грн –дорослий, 20 грн – дитячий.
  • Олеський замок: 90 грн –дорослий, 20 грн – дитячий, 60 грн – пільговий.
  • Італійське подвір’я: 20 грн з особи.
  • Підйом на міську Ратушу: 50 грн з особи
  • Океанаріум – 250 грн. дорослий, 150 грн. дитячий (до 13 років), діти з 14р та студенти – 200 грн.
  • послуга професійного місцевого екскурсовода по замках – розбивається на групу
  • Особисті витрати ( обід, вечеря, сувеніри)

viber ru 1 1 - Перлини Львівщиниcontent 14920009841111 - Перлини Львівщини