Новинки Закарпаття | Турагентство Атлант Тур

Новинки Закарпаття

Новинки Закарпаття

Вартість поїздки: 2300 грн

📅Липень : 1-2-3


        📅Серпень : 19-20-21


Телефонуйте для бронювання 

096-062-03-29(VIBER)

093-691-85-28 (VIBER)

Програма подорожі:

День 1.

5:00 – виїзд з Луцька.
Замок Шенборнів. Наша подорож почнеться з відвідування дивовижною архітектурної споруди, схожа на маленький казковий замок, який називають мисливським палацом, є одним з найкрасивіших і найбільш збережених палаців України. Замок оточений потопає в зелені прекрасного англійського парку, дерева якого дивують своєю могутністю. Ми прогуляємося лісовим масивом і заглянемо в найпотаємніші куточки палацу Шенборнів.

52486448 - Новинки Закарпаття

Паланок. Старовинний замок видно, з якого б боку не наближалися до Мукачево. Овіяний легендами і бойовою славою, він увінчує своїми могутніми фортечними спорудами одиноку гостру сопку вже давно згаслий стародавнього вулкана, що височіє на довколишній рівнині.

mukachevo zamok - Новинки Закарпаття

Замок овіяний цікавими легендами і має непросту історію. Неприступну фортецю неможливо було отримати ні раптовим нападом, ні тривалою облогою. Однак, ми легко піднімемося на один з бастіонів і поповнимо колекцію чудовими панорамними фото.

Дегустація вин в готельному комплексі “Червона гора”. Закарпаття – центр українського виноробства, і де як не тут залишається ласувати цим ароматним і п’янким напоєм. Ви спробуєте різноманітні варіації виноградних і плодово-ягідних вин, а також зможете їх придбати в подарунок рідним.

3 - Новинки Закарпаття

Поселення в готель, вечеря, вільний час.

День 2.

8:30 – сніданок, виїзд на екскурсії.

Мінеральні води в Шаянах. Архиз долина – це казкова місцевість, оточена невисокими горами, здавна відома як курортна. Крім чудових пейзажів i чистого гірського повітря щедра природа дарувала місцевим жителям свої цілющі, насичені корисними мінералами води.

Іза – центр лозоплетіння. Унікальне село, де можна знайти найрізноманітніші види кошиків, крісел-качалок та інших виробів з лози.

0 - Новинки Закарпаття

Сироварня “Баранове”. Спеціалізується на виробництві різних видів сиру з овечого і коров’ячого молока за найкращими традиціями закарпатського сироваріння. Підприємство пропонує 15 видів продукції, в число яких входять бринза, вурда, м’які і тверді сири, масло, кефір.

caption 1 - Новинки Закарпаття

Равликову ферма. У нас буде унікальна можливість не тільки дізнатися більше про равликів а й продегустувати їх на смак. На фермі вирощують 3 види равликів. Для цього створені найбільш сприятливі умови – і кормові, і кліматичні.

dsc34641818 1 e1473609622143 1024x637 1 - Новинки ЗакарпаттяТеплі води “Велятино”. Комплекс «Теплі води» запрошує оздоровитися в лікувальних термальних басейнах. Тут можна відпочити душею і тілом, відновити здоров’я, сили і енергію.

LEV 9430 - Новинки ЗакарпаттяПовернення в готель, відпочинок, вільний час.

День 3.

8:30 – сніданок, звільнення номерів.

Ландшафтний парк і курорт Деренівська купіль. Неймовірне поєднання краси природи, сучасної архітектури і мистецтва. Прогулюючись чудовим парком ви будете вражені, адже це справжній ботанічний сад з колекцією п’яти тисяч насаджень по всьому світу.

1566221207 - Новинки ЗакарпаттяТермальний комплекс “Золота гора”. Сучасний оздоровчо-рекреаційний комплекс для всієї родини. Відчути ефект цілющих властивостей підземних вод Ви зможете в семи різних басейнах з термальними і прісними водами. Цілюща, гаряча термальна вода прямує з самого серця землі,і потрапляє в термальні басейни «Золота Гора» з температурою 29 – 39 ° C.

69841498 - Новинки ЗакарпаттяКорчма-музей Деца у нотаря. Корчма працює вже вісімнадцятий рік. За цей час вона стала без перебільшення культовим місцем. Тут проходять концерти і фестивалі. Основною концепцією закладу є живою закарпатський гумор змішаний з пропагандою вживання алкоголю.

deca - Новинки Закарпаття

Повернення додому.

У вартість туру входить:

 • транспортно-екскурсійне обслуговування;
 • супровід гідом компанії;
 • проживання в готелі 2-х і 3-х місні номери з вигодами;
 • дегустація 9 видів вин.
 • страхування
 • гарний настрій

У вартість туру не входить:

 • харчування (60 грн сніданок, 80 грн обід, 90 грн вечеря)
 • вхідні квитки (Палац Шенборнів 10 грн діти / 20 грн дор., Мукачівський замок 50 грн / чол., равликову ферма
 • (Дегустація) 120 грн, сироварня Баранове 75 грн чол. Деренівська купіль 50 грн. \ 1 чол.)
 • термальні басейни “Велятино” 200 грн за 2 години.
 • термальні басейни “Золота гора” 250 грн / чол. за 3 години)
 • факультативні екскурсії.

viber ru 1 1 - Новинки Закарпаттяcontent 14920009841111 - Новинки Закарпаття