Мальдивы | | Турагентство Атлант Тур

Bez nazvaniya - Мальдіви

Тисячі туристів щорічно прилітають на Мальдівах, щоб насолоджуватися неймовірною природою і maldivyi - Мальдівипросто відмінно провести час. Ви будете в захваті! Готелі та гестхауси на островах надають максимум зусиль, щоб запропонувати іноземцям найкращий сервіс. М’який пісок, кристально-чиста вода і неймовірні лагуни нададуть вам максимум позитивних вражень.

Ідеальний час поїздок на Мальдивах – з листопада по квітень. Влітку сюда краще не їхати, тому,що на островах у цей час припадає сезон дождів. Не думаю, що вам захочеться весь час сидіти в готелі і дивитись через вікно на дощ

Ціни на Мальдівах не маленькі, але повністю доступні. Здешня кухня готує в собі нотки індійських та арабських традицій. Ці страви ви можете попробовати лише тут.

Новий Рік на Мальдівах – окрема історія. Подорож на острів у це свято стане найкращим подарунком для вас та всієї родини. Це буде справжня казка! У новому році для туристів організовують танці, концерти, шикарний фуршет і багато неочікуваних сюрпризів.

Гарячі тури  на Мальдіви

ajax loader - Мальдіви

Телефонуйте менеджерам, підберемо тур на Мальдіви

096-062-03-29  – Олег (Написать в Viber, WhatsApp) 093-691-85-28 

Транспорт

Жителі Мальдівів навіть не представляють, що таке суспільний транспорт. Його у них просто не має. Звичайно готелі займаються транспортною поїздкою до необхідного місця, навіть можуть прислати гідролітак.

Пошук турів на Мальдивах за місяцями

🌸 Тури на Мальдіви навесні

☀️ Тури на Мальдіви  влітку

🍁 Тури на Мальдіви восени

  • Тури на Мальдіви на вересень
  • Тури на Мальдіви на жовтень
  • Тури на Мальдіви на листопад

❄️ Тури на Мальдіви  взимку

Кожному буде дуже цікаво на цьому чудовому острові. Крім відпочинку на пляжі можна зайнятися дайвінгом, зайнятися спортом і розважатись з дітьми. Часто молоді люди приїжджають сюди, щоб зіграти весілля в неймовірно романтичній атмосфері. Весільна церемонія на Мальдівах зовсім не схожа на нашу, що і робить її таку романтичну.

Риболови будуть у захваті від нових рибалок на лодках, а серфінги постійно помають свою найбільшу волну. Дикі острови дозволяють вам спрямуватися з повсюдної суєти, насолоджуватися природою і отримувати теперішнє задоволення

Столиця Мальдівів – місто Мале, найпопулярніший острів у всій республіці. Тут є все, що потрібно для життя – магазини, мечеті, ринок, кафе та інше. Но на самому делегу, сперва важко сказати, що ви потрапили в столицю. Життя тут дуже просте і не така велика, як ми до цього привикли в більших містах. Це і робить Мале таким особливим.

Кращий час для відпочинку

Не було ні дня, щоб в готелі не прилітали нові іноземці. Мальдіви – кораловий острів із чудовою красотою, тому навіть у дощову  погоду туристів багато плаває

Гарячі тури на Мальдіви

Маафуши

Збиратися до острова можна за паролем, який ходить практично щодня. Також кожен з готелів має свої катери для транспортування своїх жителів. Потрапити у південну частину острова неможливо, так як вже 20 років там знаходиться тюрьма Але це ніяк не вплине на ваш відпочинок! На Маафуш працює багато дайвінг-центрів, які навчають і практикують завантаження у воду. Крім цього можна взяти участь у екскурсіях по спостереженню за дельфінамі. Деякі готелі пропонують відвідувачам можливості рибалки, романтичного розміщення на березі або прямо на позначені посреди океану.

Ноону Атолл

Його місце розташування дуже вигідне, так як цілком поруч знаходиться міжнародний аеропорт. Столиця атолла – Манадху. З-за невеликих глубин, тут дуже зручно займатися дайвінгом навіть вночі. Серед морської фауни можна ознайомитись з акулами, скатами та красивими рибами.

Раа Атолл

Раа включає в себе 15 островів, де проживають люди. Столиця Раа – Унгуфаару, який ще називають центром риболовлі. Один з островів, Аліфуші, має коралове основу. Другий острів – Расгетииму – окутан легендами, міфами та неймовірною історією. Крім рибалки, яка дуже популярна на Раа, тут можна займатися дайвінгом, теннісом і бадмінтоном.

Даалу Атолл

Всього за 40 хвилин від Даалу Атолл можна доїхати до аеропорту Хулуле. Відпочинок тут призначений для справжніх любителів дикої природи: велика ростинність, білосніжна лагуна, піщані пляжі…

Хаа Аліфу Атолл

Находиться в північній частині архіпелага. Туристи приїжджають здивувати рідко, але завжди залишаються задволені відпочинком. Якщо подивитися на острів з висоти, можна дізнатися форму напівмісяця. Природа здивує своєю екзотичністю та красивими кораловими рифами.

Замовити гарячий тур на Мальдіви з України можна на звернувшись до менеджерів турагенства “Атлант Тур”