Мальдивы | | Турагентство Атлант Тур

Bez nazvaniya - Мальдіви

Тисячі туристів щорічно розвиваються на Мальдівах, щоб насолоджуватися неймовірною природою і maldivyi - Мальдівипросто
відмінно провести час. Ви будете в восторге! Готелі та інші навчальні заклади на островах надають максимум зусиль, щоб запропонувати іноземцям найкращий сервіс. М’який пісок, кристально-чиста вода і неймовірні лагуни подають вам максимум позитивних вражень.

Ідеальне час поездок на Мальдивах – з листопада по квітень. Летом сюда краще не ехати, ведь на островах у цей час припадає сезон дождей. Не думаю, що вам захочеться весь час сидіти в готелі і дивитись через окно на липень.

Ціни на Мальдівах не маленькі, але повністю доступні. Здешня кухня готує в собі нотки індійських та арабських традицій. Ці страви ви можете попробовати лише тут.

Новий Год на Мальдівах – окрема історія. Путешествие на остров в этот праздник станет лучшим подарком для вас и всей семьи. Це буде настоящая сказка! У новому році для туристів організовують танці, концерти, шикарний фуршет і багато неожиданих сюрпризів. У окрузі морских волн Новий Год живе по-справжньому волшебним.

тури  на Мальдіви з Києва  

 

Транспорт

Жителі Мальдівов навіть не представляють, що таке суспільний транспорт. Его у них просто нет. Звичайно готелі займаються транспортною поїздкою до нужного місця, навіть можуть прислати гідросамолет.

Пошук турів на Мальдивах за місяцями

🌸 Тури на Мальдіви навесні

  • Тури на Мальдіви на березень
  • Тури на Мальдіви на квітень
  • Тури на Мальдіви на травень

☀️ Тури на Мальдіви  влітку

  • Тури на Мальдіви на июнь
  • Тури на Мальдіви на июль
  • Тури на Мальдіви на август

🍁 Тури на Мальдіви восени

❄️ Тури на Мальдіви  взимку

 

Тури на Мальдіви на Новий рік 

 

Каждому буде дуже цікаво на цьому чудовому острові. Помімо віддих на пляжі можна зайнятися дайвінгом, зайнятися спортом і розв’язатися з дітьми. Часто молоді люди приїжджають сюрприз, щоб зграти весілля в неймовірно романтичній атмосфері. Весільна церемонія на Мальдівах зовсім не схожа на нашу, що і робить її таку романтичну.Відпочинок на Мальдівах

Риболови будуть у восторге від нових рибалоків на лодках, а серфінги постійно помають свою найбільшу волну. Дикі острови дозволяють вам спрямуватися з повсюдної суєти, насолоджуватися природою і отримувати теперішнє уміротворення.

Столиця Мальдівів – місто Мале, найпопулярніший острів у всій республіці. Тут є все, що потрібно для життя – магазини, мечеті, ринок, кафе та прочее. Но на самому делегу, сперва сложно сказати, що ви потрапили в столицю. Жизнь тут дуже проста і не така велика, як ми до цього привикли в більших містах. Це і робить Мале таким особливим.

Кращий час для відпочинку

Не було ні дня, щоб в готелі не засідали нові іноземці. Мальдиви – кораловий острів із чудовою красотою, тому навіть у дождливу погоду туристів належить сюрприз віддихнути.

Гарячі тури на Мальдіви

Маафуши

Збиратися до острова можна за паролем, який ходить практично щодня. Також кожен з готелів має свої катери для транспортування своїх жителів. Попасть у южну частину острова неможливо, так як вже 20 років там знаходиться тюрка. Но це ніяк не повпливає на ваш відпочинок! На Маафуш працює багато дайвінг-центрів, які навчають і практикують завантаження у воду. Крім цього можна взяти участь у екскурсіях по спостереженню за дельфінамі. Некоторие готелі пропонують відвідувачам можливості рибалки, романтичного розміщення на березі або прямо на позначені посреди океану.

Ноону Атолл

Його місце розташування дуже вигідне, так як цілком поруч знаходиться міжнародний аеропорт. Столиця атолла – Манадху. З-за невеликих глубин, тут дуже зручно займатися дайвінгом навіть вночі. Серед морської фауни можна ознайомитись з акулами, скатами та красивими рибами.

Раа Атолл

Раа включає в себе 15 островів, де проживають людей. Столиця Раа – Унгуфаару, який ще називають центром риболовлі. Один з островів, Аліфуші, має коралове основу. Другий острів – Расгетииму – окутан легендами, міфами та неймовірною історією. Помімо рибалки, яка дуже популярна на Раа, тут можна займатися дайвингом, теннісом і бадминтонним.

Даалу Атолл

Всего за 40 хвилин від Даалу Атолл можна доїхати до аеропорту Хулуле. Відпочинок тут призначений для справжніх любителів дикої природи: велика растітельность, білосніжна лагуна, піщані пляжі…

Хаа Аліфу Атолл

Находиться в північній частині архіпелага. Туристи приїжджають здивувати редко, але завжди залишаються достатніми віддихом. Якщо подивитися на острів з висотою, можна дізнатися формулу напівмесяця. Природа удивляє своєю екзотичністю та красивими кораловими рифами.

Замовити гарячий тур на Мальдіви з України можна на нашому сайті https://www.atlanttour.com.ua/

Гарячі тури на Мальдіви, тури на Мальдіви з Львова, Мальдіви зі Львова, Авіатури на Мальдіви зі Львова, Запрос туру на Мальдіви