Лижний вояж «Краків + Словаччина + Термалы» | Туристичне агентство Атлант тур

Лижний вояж “Краків + Словаччина + Термалы”

Лижний вояж “Краків + Словаччина + Термали”

Вартість туру: 140 євро 

📅 грудень :

День 1.

3:00 виїзд з. Луцьк – ч / з м. Володимир-Волинський і г .. Нововолинськ
перетин кордону

Зупинка на сніданок, чай-кава, туалет

15:00 екскурсійна прогулянка по м Краків.
Екскурсія «Королівський Шлях». Краків – це дуже зручний для туристів місто, адже всі основні визначні пам’ятки знаходяться уздовж так званої Королівської дороги. Це маршрут який почнеться одразу в оборонних фортифікацій XIV століття, веде до Головної Ринкової площі, повз Маріацького костелу і закінчується в Королівському палаці. Під час нашої прогулянки по Кракову не дам Вам нудьгувати – чудові палаци, старовинні храми, цікаві історії, казки і анекдоти … Об’єкти що входять в оглядову екскурсію: Вавельський пагорб, Кафедральний собор (без входу всередину), вул. Канінічая, костел Петра і Павла, костел Св. Андрія, Сукняні ряди, Маріацький костел- буде останнім пунктом екскурсії.

post 5bd1d7c7f28d9 - Лижний вояж "Краків + Словаччина + Термалы"

Виїзд на нічліг. Вечеря.

День 2.

7:30 сніданок.
8:00 Виїзд на гірськолижний курорт “Татранська Ломніца” або “Штребське Плесо” (Словаччина) в залежності від погодних умов. Купівля абонементів + прокат спорядження. Катання на лижах, сноубордах, сноутюбінг, прогулянки по горах.
16:30 збір групи і виїзд на місце ночівлі.

lomnica - Лижний вояж "Краків + Словаччина + Термалы"

Після захоплюючого катання пропонуємо відвідування аквапарку Татраландія (туристи оплачують тільки вхідний квиток, 3 ч. – 19 €, цілий день 22 €).
Перлина термальних вод; Один з кращих аквапарків Європи, де Тебе чекають: 18 водних гірок, 6 термальних басейнів, дитячий басейн з замком Амазонія, великий спортивний майданчик, різні процедури, масаж. Фантастична атмосфера аквапарку подарує тобі незабутні враження і радість!

lomnmap - Лижний вояж "Краків + Словаччина + Термалы"

День 3.

7:00 сніданок.
8:00 Виїзд на гірськолижний курорт “Татранська Ломніца” (Словаччина). Купівля абонементів + ​​прокат спорядження. Катання на лижах, сноубордах, сноутюбінг, прогулянки по горах.
16:30 збір групи і виїзд на місце ночівлі.

Після захоплюючого катання пропонуємо відвідування термального парку Врбове (туристи оплачують тільки вхідний квиток 10 € / 3 год.). Термальний парк Врбове – це комплекс басейнів з термальною водою до складу якої входить багато цілющих матеріалів і з’єднань. Геотермальна вода, що наповнює басейни, виходить з глибини більше 2000 м і містить мінерали, які сприятливо впливають на опорно-рухову, дихальну, нервову системи, на шкіру і серцево-судинну систему. Температура води досягає 59 ° C. У басейнах підтримується температура від 26 до 38 ° C. Цілюща вода допомагає розслабитися і отримати нові сили

Term istochnik Vrbob - Лижний вояж "Краків + Словаччина + Термалы"

День 4.

7:30 сніданок. звільнення номерів
8:00 Виїзд групи на купання в аквапарку “Gorący Potok” Польща (туристи оплачують тільки вхідний квиток 25 zł / 1,5 год., 45 zł / 2,5 год., 59 zł / цілий день).
“Розслаблення, гарна розвага, кращі спогади – Термальні води: Гарячий Струмок!”. Сердечно пропонуємо Вам комплекс, більше десяти, унікальних джерел-басейнів з натуральної, сирої сірчаної водою, в якій кожен знайде щось для себе. Фонтани, водні масажі і гейзери, гірки гарантують чудову розвагу як дітям так і дорослим. Лікувальна сірчана вода дозволить Вам подбати про здоров’я і красу, а винятковий стиль об’єкта залишається в гармонії з природою, напевно буде милий для Ваших очей.

slide05 - Лижний вояж "Краків + Словаччина + Термалы"

Обід.

Виїзд групи додому. Проходження кордону.
23:30 орієнтовний час прибуття на Україну

У вартість туру входить:

• проїзд комфортабельним мікроавтобусом (Опель Віваро або Мерседес Спринтер)

• проживання в гестхауса (рівень готелю 3 *)

• екскурсії по програмі

• гірськолижне страхування

• весела компанія.

У вартість туру не входить:

додатково оплачується

• харчування

• Вхідні білети

• абонементи

• оренда лижного спорядження

• особисті витрати.

viber ru 1 1 - Лижний вояж "Краків + Словаччина + Термалы"