о.Корфу + Святині Греції | Турагентство Атлант Тур

о.Корфу + Святині Греції

Літонія на о.Корфу + Охрид
(Львів – о.Корфу – гора Олімп – Метеори – Афіни – Охрид – Львів)

Вартість  поїздки: 10 725 грн

📅 28.05, 11.06, 17.09
Телефонуйте для бронювання

096-062-03-29(VIBER)

093-691-85-28 (VIBER)

День 1.7:00 виїзд. Трансфер до Греції. Переїзд по території України – Румунії – Болгарії
День 2. Приїзд у Грецію, Розміщення у готелі. Нічліг.

День 3. Сніданок. Переїзд в Ігуменіцу. Посадка на паром. Поїздка на о. Корфу.Участь у Літонії (виніс мощей с. Спиридона Тримифунтського). Вільний час. Повернення в готель. Ночівля.Збір групи. Повернення у готель. Вечеря. Нічліг.

Проживання в готелі Hotel Viktoria – Паралія-Катерини.

День 4.Сніданок. Вільний день. Рекомендуємо екскурсію на г.Оліпм (15€). Величні гори Олімпу ми будемо споглядати з оглядового майданчика, розташованого на висоті 940 м н.р.м. А також відвідаємо монастир св. Діонісія Олімпійського. Це один з найстаріших монастирів, центр грецького православ’я та просвітництва. Ви дізнаєтеся про життя і подвиги св. Діонісія Олімпійського, ви зможете вшанувати мощі святого, а також у монастирі є ще частинки мощів: Лазаря, св. Мокрини та частинка Животворного Хреста Господнього. Повернення в готель. Відпочинок на морі. Вечеря. Ночівля.
olimp 02 - о.Корфу + Святині Греції

День 5.

Сніданок. Вільний день.Рекомендуємо екскурсію на Метеори (25€ ( вхідні квитки оплачуються окремо – 3€).

20181104 093650 1 - о.Корфу + Святині Греції

Відвідування Метеор включає в себе оглядову екскурсію на автобусі по скельному комплексу і зовнішній огляд 6 монастирів з зупинкою для фотографій на оглядовому майданчику. Завершує екскурсію відвідування одного з монастирів. Далі наш маршрут пролягає до джерела св. Параскеви П’ятниці. Колись на дні озера люди знайшли чудотворну ікону св. Параскеви, після чого і звели тут печерний храм. Люди, які мають захворювання зору, знаходять тут зцілення. Відомі випадки, коли зцілювались навіть сліпі.Повернення в готель. Вечеря. Ночівля.

123.jpg - о.Корфу + Святині Греції

День 6.

Сніданок. Вільний день.«Античні Афіни – міфи та реальність» (65€/50€ + вхідний квиток від 24€). Нічний виїзд 00:00 на факультативну екскурсію. 7:00 – 08:00 – прибуття в Афіни. Оглядова екскурсія по дивовижному місту, з яким пов’язана доля Греції. Країна переживала періоди розквіту і занепаду, величі і приниження, але святі гори і круті схили, древні храми і амфітеатри зберегли ту первозданну красу, яка залишилась недоторканою багато століть. Напевно, грецька богиня Афіна все ще оберігає своє місто. Продовжиться ваше знайомство з Афінами оглядом древнього Акрополя. Це один з видатних пам’яток мистецтва, який готовий представити вам такі шедеври, як Парфенон, колонада Пропілей, храм богині Ніки і Ерехтейон.Повернення в готель. Вечеря. Ночівля.

maxresdefault - о.Корфу + Святині ГреціїДень 7.

Сніданок. Виселення з готелю.Переїзд на екскурсію «Скарби Північної Македонії». Мабуть, у всій Північній Македонії не знайти іншого такого місця, що було б багатшим на природні, сакральні та архітектурні пам’ятки, як Охрицьке озеро та його околиці! На цій екскурсії ми побачимо одне з найстаріших озер на Землі з унікальною флорою та фауною. Природні красоти місцевого ландшафту: високі гори, з притрушеними снігом вершинами та мальовниче озеро з водою глибоко синього кольору, ніби намальовані рукою художника. Познайомимось з чарівним містом Охрид, що занесене до списку Світової спадщини ЮНЕСКО. По вузьким вуличкам старого міста подорожуватимемо в часі: від античного періоду, до періоду Першого Болгарського царства та сьогодення.Побачимо найвизначніші пам’ятки  Охриду – стародавній амфітеатр, фортецю царя Самуїла та православні храми.Для всіх бажаючих пропонуємо прогулянку на кораблику по Охридському озеру (25€). Розсікаючи водну гладь Охридського озера ми з Вами у повній мірі зможемо насолодитись красою місцевих ландшафтів та архітектурних пам’яток узбережжя: від міста Охрид до монастиря Святого Неума на півдні озера. Монастир є одним з найбільш відомих місць на всьому Охридському озері. Тут зберігаються мощі Святого Неума, а сам монастир був заснований в 905 році і виконаний у вигляді трилисника. У нас буде можливість не тільки відчути особливу, намолену атмосферу, але й дізнатись про багату історію цих місць.Вільний час.Нічний переїзд до України
8c8zxne7e28s4w4okoswoo4sg - о.Корфу + Святині Греції
День 8.
Приїзд до Львова.
Проживання в готелі Hotel Viktoria – Паралія-Катерини 

У вартість туру входить:

 • проїзд комфортабельним автобусом за маршрутом;
 • проживання в апарт-готелі 2*, 3* (3-5 хв. до моря);
 • харчування згідно з обраним пакетом (дворазове харчування);
 • супровід керівника групи;
 • супровід духовника.

У вартість туру не входить:

 • вхідні квитки до музеїв та екскурсійних об’єктів;
 • поромна переправа 20€* (оплата обов’язково);
 • проїзд громадським транспортом;
 • туристичний збір у готелях – орієнтовно 7,5 € за весь період
 • факультативні екскурсії;
 • медичне страхування;
 • ПЛР-тестування.

viber ru 1 1 - о.Корфу + Святині Греції