📅Вересень :14-15-16,25-26-27
📅Жовтень :02-03-04,16-17-18,
День 1.
06:00 виїзд групи з м. Володимир-Волинського / м. Нововолинськ
Зупинки на кава-чай, туалет.
10:00 милуємось прикарпатським водоспадом Кам’янка у Національному заповіднику “Сколівські бескиди”.
Переїзд у Закарпатську область та зупинка на Воловецькому перевалі – огляд пейзажів
13:00 Канатна дорога на гору Гимба. Ми відвідаємо найдовший витяг Закарпаття. Його довжина становить 1650 метрів, підйом займає 20 хвилин в один кінець. З висоти пташиного польоту ми помилуємся Боржавським хребтом з висоти пташиного польоту та поповним колекцію чудовими краєвидами. Карпати — дуже мальовничі гори, але краєвид з Гемби, певно, б’є всі рекорди фотогенічності.
Відвідуємо “візитівку Закарпаття” – Водоспад Шипіт.
В тіні дерев ми доберемося до найзнаменитішого водоспаду Карпат – Шипіт, що за популярністю серед цікавих об’єктів поступається лише Синевиру. Щороку, побачити та помилуватися ним приїжджають десятки тисяч подорожуючих. У кожну пору року, Шипіт красивий-по своєму. Навколо нього ліс, прохолода і тиша. Шумить “Шипіт”, струмені води зриваються з 14-метрової висоти декілька каскадів і красиві бризки розсіюються хмарою крапель.
19:00 збір та виїзд групи на ночівлю.
19:20 поселення в “гуцульські садиби зеленого туризму”.
День 2.
08:00 сніданок 08:30 виїзд групи на екскурсійну програму
Монастир в селі Ракошино. Відвідаємо Свято-Покровський чоловічий монастир, який відомий своїми святинями.
А також відвідаємо Монастирську Сироварню, де ченці готують сири по Італійській технології, де можна буде скуштувати їх та придбати (сири, мед, пікницю та іншу смакоту, що виготовлена силами ченців з власного фермерського господарства).
Екскурсія у Мукачівський замок “Паланок”.
Головну туристичну атракцію міста, замок Паланок, видно вже за кілька кілометрів до Мукачева. За фундамент-постамент йому править 68-метровий згаслий вулкан. Місто десь там, внизу, а форпост відкритий всім поглядам і вітрам, і лише за спиною, на півночі, піднімаються вулканічні Карпати. Він чимало бачив на своєму віку а нині вдивляється в Європу і власне минуле довжиною майже в тисячоліття. Паланок – непереможний і фотогенічний релікт Середньовіччя.
Обід. У Вас буде можливість скуштувати смачнющих угорських національних страв: боб-гуляш, печені лоці, пікницю, банош, та надзвичайно смачний, приготований на відкритому вогні – бограч.
Купання у термальних водах комплексу “Жайворонок” + Джакузі
На території комплексу розміщений єдиний в Україні унікальний критий басейн з термальною водою! Термальні води басейнів оздоровчого комплексу «Жайворонок» відомі на всю Україну своїми лікувальними властивостями, тому що містять різноманітні мінерали та мікроелементи. Весь секрет у тому, що вода, якою наповняються басейни комплексу, йде прямо зі свердловин глибиною 1150 м. Тобто, вона не піддається технічній або хімічній обробці. І завдяки цьому гості комплексу мають можливість відчути на собі цілющу силу термальної води. Гарячі води нашого комплексу надходять із магматичних інтрузій у районах активної вулканічної місцевості, на які багатий Берегівський край.
ДЖАКУЗІ ПІД ВІДКРИТИМ НЕБОМ
Пропонуємо Вам відпочинок, який об’єднує оздоровлення і повний релакс. Зручне велике джакузі перенесе вас у атмосферу спокою й неймовірного задоволення, в якій ви зможете насолодитися гарними закарпатськими краевидами.
Смачним завершенням нашої подорожі цього дня стане Дегустація Закарпатського вина у підвалах !
19:00 прибуття групи на місце ночівлі. Вечеря
День 3.
08:00 сніданок. 09:00 виїзд групи на екскурсійну програму.
Сойминське джерело. Мінеральна вода, яку видобувають у селі Соймах, Міжгірського району. У воді найбільший вміст кальцію серед усіх гідрокарбонадних вод України, наявні й інші мікроелементи. В одній літрі сойминської води стільки ж кальцію, скільки в двох склянках молока! Воду можна не лише пити – можна й приймати мінеральні ванни. Аналогів цій мінеральній воді в Україні більше немає.
Міжгірський перевал. Огляд карпатських відбірних пейзажів чекає на Вас, фотосесія та продовжуємо далі екскурсію. Колись Міжгірський перевал служив прикордонною зоною відразу трьох країн: Чехословаччини, Румунії та Польщі.
Озеро Синевір. Його ще називають «Морським Оком». Якщо подивитися на нього з висоти пташиного польоту, водойма нагадує райдужну оболонку ока, а острів схожий на зіницю. І якщо дивитися з висоти , то відкривається мальовнича картина – яскраво синя водна гладь у зеленій гущавині лісів, з маленьким острівцем посередині. Озеро оточене ялинами, смереками і буками. Вода в озері настільки чиста, що можна побачити дно. Здалеку вода здається яскраво блакитною. Повітря тут як ніде свіже і легке, наповнене ароматом хвої і дихається вільно і легко. Озеро – найбільше в Карпатах за площею. Знаходиться на висоті 989 метрів над рівнем моря. Середня глибина озера: 10-12 метрів, максимальна 24 м. В озері можна побачити струмкову, озерну і райдужну форель, риба гольян, харіус. А на березі озера в альтанці є незамерзаюче джерело з цілющою водою. Озеро виникло у післяльодовиковий період, йому вже близько 10 тисяч років.
13:00 Обід зі страв закарпатської кухні в колибі (самостійно)
Реабілітаційний центр бурих ведмедів (Національний природний парк “Синевір”). Тут працівники центру займаються благородною справою – повертають до нормального життя косолапих велетнів, що потерпали від жорстокості людини. Тварини заново вчаться жити в барлогах, а не в клітках, полювати, ловити рибу й розважатися. Спостерігати за їх забавами неймовірно цікаво не лише дітям, а й дорослим. До речі, ведмедів звідси нікуди не забирають. Вони доживають свого віку на волі серед розкішних карпатських лісів заповідника.
Повернення додому.
23:30 прибуття в м. Володимир-Волинського / м. Нововолинськ.
У вартість туру входить:
- проїзд автобусом єврокласу (Опель Віваро або Мерседес Спрінтер)
- проживання 2-3-х місних номерах (санвузол на 3-4 номери),
- екскурсії по програмі,
- дегустація вина у старих підвалах
- cтрахування
- супровід trevel-гідом
- гарний настрій.
У вартість туру не входить:
- харчування
- вхідні квитки по програмі
- факультативні екскурсії
- надання транспорту не по програмі