Израиль | Туристическое агентство Атлант тур

Bez nazvaniya 1 - Ізраїль

Щороку в Ізраїль приїжджає безліч іноземців. Це дуже дивно, адже насправдіkarta israela na russkom - Ізраїль


це дуже спекотна і конфліктна країна. Але їй все одно вдається зачаровувати туристів. Після прибуття ви можете відчувати розгубленість, але незабаром звикнете до місцевої культури і зрозумієте, наскільки вона дивовижна.

Люди, які цікавляться історією, знаходять Ізраїль дуже цікавим місцем, адже тут відбулося безліч значних подій! Також вважається, що Єрусалим – найдавніше поселення. Саме тут ступала нога царя Давида, Ісуса і хрестоносців. Повністю насолодитися всією красою країни можна на піших прогулянках.

Кожен відвідувач знайде в Ізраїлі те, що йому так подобається: розкішні пляжі із золотим піском, галасливі міста з безліччю магазинів, святі місця, заповідники і парки, оздоровчі санаторії на березі моря. Всі курорти надають широкі можливості відпочинку і розваг.

Агентство «Атлант Тур» пропонує вигідні тури в Ізраїль на двох. Можливий також варіант індивідуальних турів.

 

Кращі тури на сьогодні в Ізраїль з Києва

 


Основний міський транспорт – автобуси і маршрутки. Ціна автобусів всередині міста і за його межами відрізняється. В останньому випадку вона набагато вище. Субота для автобусів Ізраїлю – вихідний день.

Метро працює тільки в Хайфі. Як варіант, можна їздити на маршрутному або звичайному таксі.

пам’ятки Ізраїлю

Відпочинок в Ізраїлі без сумніву справить на вас непередавані враження.

мертве море

Мертве море – одне з найзагадковіших місць, яке так вабить до себе туристів. Тут діють численні оздоровчі курорти, які дають можливість вилікуватися від багатьох захворювань або хоча б полегшити їх. Також біля мертвого моря колись жили єссеї і одне з їхніх поселень – Масаду – тепер доступно туристам. Відпочинок на Мертвому морі підійде навіть для дітей.

Подорож до Ізраїлю неможливо уявити без відвідування святих місць.

Храм Гробу Господнього

Цей храм пережив кілька століть, ставши очевидцем і навіть учасником багатьох історичних подій. Легенда розповідає, що саме на цьому місці було поховано тіло Ісуса. Багато що в храмі змінилося з дня його заснування, адже дуже часто його руйнували, а потім відбудовували.

Неможливо, побувавши в Єрусалимі, не завітати сюди, адже це головна святиня всіх християн. Зараз тут працюють монастирі і галереї, де можна ознайомитися з фактами, щодо храму Гробу Господнього.

Стіна плачу

Ще одна важлива святиня Єрусалиму. Її виникнення датується 37 роком до нашої ери. Сюди євреї приходили, щоб пролити сльози. На жаль, святинею стіну почали вважати тільки після її часткового руйнування. Це відображення минулого, сьогодення і майбутнього людства. Євреї вважають стіну символом того, що прийде час, коли всіх бід і прикрощів прийде кінець.

купол Скелі

На Храмовій горі розмістився Купол Скелі. Іудеї дуже цінують це місце, де по оповідях Авраам мав пожертвувати своїм сином. Саме звідси хрестоносці почали свій рух. Купол Скелі – це мечеть, яка була побудована після руйнування стародавнього храму.

«Атлант Тур» пропонує гарячі тури з Києва до Ізраїлю за вигідною ціною.

гробниця Богородиці

Над гробницею Богородиці за вказівкою імператриці Олени була побудована церква. Сама вона має форму хреста, а в її глибинах стоїть каплиця і труну Богородиці. Це місце має особливий вплив на людей.

Світлиця Тайної Вечері

На горі Сіон є місце, де знаходиться Світлиця Тайної Вечері. Сюди може зайти будь-хто. Саме тут, якщо вірити легенді, відбулася вечеря Ісуса і його учнів.

Розваги в Єрусалимі

орнітологічний парк

Це просто дивовижне місце, але ось дістатися до нього можна виключно на таксі. Під час міграцій більшість птахів з усіх куточків світу роблять тут зупинку на відпочинок. Цінителі природи будуть в захваті від цього місця! Але щоб побачити цю красу, доведеться набратися терпіння.

Парк «Кораловий риф»

Зачаровує місце неймовірної краси! Кораловий риф вважається заповідником і є домом для величезної кількості морських тварин і рослин. Щоб насолодитися планктоном, вам доведеться зануритися в воду з аквалангом.

Сафарі по біблійному заповіднику «Хай-Бар»
Корисні рецепти тут

У пустельній місцевості живуть тварини, які згадуються в Біблії. Якщо вірити сказанням, вони були врятовані Ноєм під час Великого потопу. Хижі тварини знаходяться в зведених павільйонах.

Замовити гарячі путівки в Ізраїль можна на нашому сайті https://www.atlanttour.com.ua/.

Он-лайн пошук і бронювання турів в Ізраїль – ТУТ