Индонезия | Туристическое агентство Атлант тур

indonesia - Індонезія

Індонезія – країна на тисячі островів. Все більше і більше українців мріють побуватиindonezia map - Індонезія

в цьому
дивовижному місці. Ви залишитеся в захваті від такої подорожі!

Практично вся територія індонезійських островів – джунглі, де живуть дикі тварини. Деякі цивілізації тут настільки відстали від розвитку, що їх можна віднести до кам’яного віку. На островах розташовано безліч архітектурних пам’яток, які пережили історичні події. Але найпопулярніше в Індонезії – курорти, заради яких сюди їде більшість туристів.

Більшість іноземців просто обожнюють відпочинок на Балі, де ціни дивують своєю доступністю. Цей неймовірний острів має багато позитивних, що притягують якостей. У турагентстві «Атлант Тур» можна придбати тури на Балі з Києва по надзвичайно приємними цінами. Ми вислухаємо ваші побажання і визначимо, в якому готелі вам буде краще зупинитися.

 

Індонезія відкрита для туристів з 9.02. Для підбору туру пишіть на вайбер 093 691 85 28 або 096 062 03 29

Гарячі тури в Індонезію Тури в Індонезію з Києва

Про Балі можна говорити дуже багато, але ми зупинимося на головних курортах.

Пошук турів в Індонезію по місяцям 

🌸 Тури в Індонезію навесні

  • Тури в Індонезію на березень
  • Тури в Індонезію на квітень
  • Тури в Індонезію  на травень

☀️ Туры в Египет  влітку

🍁 Тури в Індонезію  восени

❄️ Тури в Індонезію  взимку

Кута

Недалеко від аеропорту розташувалося поселення Кута зі своїм неймовірним курортом. Це місце вважають центром серфінгу в країні. Початківці можуть пройти тут підготовчі курси, якщо хочуть серйозно зайнятися цим видом спорту. На Куті відпочивають в основному молоді люди, які люблять відриватися і веселитися, а не просто лежати під сонцем і пити вино в готелі. Провести вільний час можна в дешевих кафешках, а заночувати – в хостелі або більш дорогому варіанті житла.

Семіньяк

Незважаючи на те, що це селище, інфраструктура тут досить розвинена. На пляжі в Семіньяк розташовані найкращі ресторани і брендові магазини. Чарівна природа подарує розслаблення і умиротворення, а СПА-процедури доповнять бездоганний відпочинок.

Нуса Дуа

Божественний Нуса Дуа розкинувся на півдні країни. Коралові рифи захищають берег від хвиль, тому море на цьому пляжі тихе і спокійне. Дітям тут буде весело і безпечно. Коли приходить час відливів, деякі лагуни стоять все ще повні води. Родзинка Нуса Дуа в тому, що сюди можуть заходити виключно туристи. Тут також часто проходять грандіозні фестивалі з піснями і танцями.

Джімбаран

Ще один пляж на острові Балі, який славиться своїм спокоєм і красою. Вода тут тиха, тому можна сміливо відпускати дітей поплескати недалеко від берега.

Санур

Унікальний пляж, який підійде для будь-якого відпочинку: з коханою людиною, з веселими друзями або з коханою родиною. Незважаючи на спокійну атмосферу, тут повно ресторанів, кафе і шкіл серфінгу.

Убуд на Балі

Якщо ви раніше не чули про це місто, то пора з ним познайомитися. Він розташований посеред тропічних лісів н високій горі. Природа тут -головна цінність! Таких місць зараз залишилося мало.

Розваги Індонезії

Національний парк Комодо

Тут живе найбільша ящірка у всьому світі – дракон комодо. Більш того, тут дозволяється займатися дайвінгом. Ви побачите тварин і коралові рифи неймовірної краси.

Парк «Мавпячий ліс»

На острові Балі розташувався храмовий комплекс і одночасно парк «мавпячий ліс» або «Священний ліс мавп».

Парк Таман Сафарі

Ті, хто без розуму від диких тварин, зобов’язані відвідати Таман Сафарі. Ви зможете побачити, як живуть звірі в звичних для себе умовах проживання.

зоопарк Балі

У селі Сінгападу розташований доступний для всіх зоопарк. Відвідувачів тут завжди багато, так як туристи обожнюють це місце.

Сад орхідей

Тут дуже тихо і спокійно. Вам особливо сподобається сад, якщо ви ще є шанувальником орхідей.

Місця, які варто відвідати

Боробудур

На острові Ява розпростерся Боробудур. Це храмовий комплекс, який цінуватися багатьма туристами.

Прамбанан

На острові Ява привертає увагу туристів чарівний храмовий комплекс Прамбанан. Його вважають найбільш дивовижною архітектурною пам’яткою в Індонезії. Даная споруда дуже давня, більше 10 століть.

храм Бесакіх

На горі Агунг височить прекрасний храм, який ще носить назву «Мати храмів». Всього в споруду входить 86 споруд, кожне з яких є унікальною пам’яткою місцевої архітектури.

Храм Танах-Лот

У перекладі на російську назву означає «Земля Бога». Перебувати тут страшнувато, так як споруда стоїть прямо на стрімкій скелі, яка була виточена морем. Легенда свідчить, що на дні острова живуть морські змії, що захищають Танах-Лот від злих духів.