Индия | Туристическое агентство Атлант тур

Indiya - Індія

ІНДІЯ
Республіка Індія розташована в південній частині Азії. Вона межує з М’янмою і map 16 - ІндіяБангладеш на
сході, з Бутаном, Китаєм, Непалом на північному сході, з Пакистаном на заході. Крім цього країна має морські кордони на півдні Шрі-Ланкою, на південному заході з Мальдивами і на південному сході з Індонезією. Спірна територія штату Кашмір і Джамму межує з Афганістаном.

Площа країни складає – 3155596 кв. км.

Столиця -Нью-Делі.

Великі міста – Мумбаї, Нью-Делі, Калькутта, Хайдарабад, Бангалор, Мадрас.

Індія – прекрасна країна, в яку з’їжджаються туристи з усіх куточків світу, хоча тут немає фешенебельних готелів і ексклюзивних магазинів. Вона нікого і ніколи не залишає байдужою і дарує море позитивних вражень. Чим же так подобається ця країна іноземцям? Якщо добре придивитися до Індії, то можна побачити, що вся вона просякнута духом предків і відображає їх величне минуле.

Населення Індії, яке береже історичні пам’ятки свого минулого, зовсім не схоже на європейське суспільство, що прагне до всього нового. Саме тому тут збереглося безліч цікавих місць і захоплюючих архітектурних споруд. Тільки заради того, щоб побачити всю цю красу, вже варто купувати квиток до Індії.

Кращі  тури в Індію з Києва
транспорт

Різноманітність транспортних засобів в Індії не може не радувати. Останнім часом стало популярним пересуватися між містами на літаку. Квиток коштує так само, як і на поїзд високого класу, зате час поїздки скорочено. Потяги теж користуються не меншою популярністю. На деяких вокзалах є окрема каса для туристів, де немає черг, але ціни трохи відрізняються.

Проте, автобуси в Індії вважаються навіть зручніше, ніж поїзда. До того ж, і квиток на них коштує дешевше, і ходять вони частіше. Поширена також пересування на таксі. Його можна взяти на стоянці, або ж замовити прямо до готелю.

Якщо ж ви хочете все ж пізнати все традиції місцевих жителів, то радимо покататися на рикші. Вони їздять прямо по вулицях або стоять біля основних туристичних визначних пам’яток.

кухня

Індія – рай для гурманів. Місцева кухня багата різними оригінальними стравами, головне в яких – традиційні індійські спеції. Повірте, блюдо, приготоване корінним жителем, зовсім не схоже на те, що ви купаєте в індійських ресторанах у себе на батьківщині. Особливо багата кулінарними витворами північна частина Індії.

Відпочинок та розваги

Національний музей

Музей, розташований в Делі, містить багато цікавих стародавніх творів індійського мистецтва. Тут також представлені деякі експонати, пов’язані з центральною Азією і Америкою до її відкриття Колумбом.

День Незалежності

Цей найбільший державний свято індійці бурхливо відзначають 15 серпня. 14 серпня президент звертається до народу, мотивуючи продовжувати розвиватися і досягати нових вершин. А ось, 15 серпня розпочинається велике святкування з парадами, демонстраціями і нескінченним веселощами. Всі будинки і навіть машини яскраво прикрашені, а люди одягнені в святковий одяг.

зоопарк Делі

Тут проживає більше 2500 тисячі тварин з усього світу. Тут навіть можна побачити носорогів і білих тигрів, які відносяться до вимираючих видів. Засновники парку постаралися створити для них максимально звичні умови проживання. І діти, і дорослі назавжди запам’ятають це подорож у світ дикої природи.

Кращі курорти в Індії

острів Гоа

Найрозвиненіший і найбільш популярний курорт Індії. Дістатися сюди можна на літаку з Мумбаї. На Гоа можна не тільки відпочивати, але і займатися різними водними видами спорту: парасейлінг, віндсерфінг, плавання на яхтах. Ціни на житло в Гоа різні, в залежності від апартаментів. Можна зупинитися в готелі з усіма зручностями або ж зняти дешеву, але затишну кімнатку.

Окремо варто сказати про дайвінг в Гоа. Крім неймовірної флори і фауни, тут можна побачити затонулі кораблі (від часів португальського панування до Другої світової війни). Деякі з них так і не були досліджені. Можливо, на одному з таких кораблів лежить скарб …

Керала

Тут все відповідає вищому рівню: кращі готелі, кращі кафе, кращі парки та інше. І все це в оточенні височенних пальм. Тут зібралося найосвіченіша і благородна частина населення Індії. Кералу часто називають «країною Богів», адже згідно з легендою саме тут розташувався Бог-хранитель усього світу Вішну.

Всім, хто мріє про неперевершеного відпочинку, радимо купувати путівки на Гоа. Придбати найдешевші тури на Гоа можна в турагентстві «Атлант Тур» https://www.atlanttour.com.ua/.

Завдяки турам в Індію, які пропонує турагенство «Атлант тур», ви зможете доторкнутися до індійської культури, і навіть стати її частиною.