Гуцульські пригоди | Туристичне агентство Атлант тур

Гуцульські пригоди

Гуцульські пригоди

Вартість  поїздки: 2300 грн 

📅Серпень:  26-27-28


Телефонуйте для бронюванн

096-062-03-29(VIBER)

093-691-85-28(VIBER) 

Програма подорожі:

День 1.

6:00 – виїзд з. Луцька.

Манявський скит. Православний монастир, де ви зможете прогулятися по доглянутої території, помолитися в храмах обителі: – соборі Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього, побудованому на фундаменті церкви 1611 А пройшовши по лісовій дорозі ще з пів кілометра, ви побачите «Блаженний камінь» – місце, з якого все почалося. Це великий виступ в скелі, який, за переказами, і був першим притулком ченців. Блаженний він тому, що з-під нього било джерело з водою, яка вважається цілющою.

Maniava3 - Гуцульські пригоди

Поїздка на ВАЗі в Манявський водоспад. Міняємо наш транспорт на більш комфортний для гірських доріг і рухаємося в Манявський водоспад, висота падіння води – 16 м, найвищий водоспад Горган.

Manyva vodospad 04 Int - Гуцульські пригоди
Екскурсія по Івано-Франківську – це перш за все, місто-прогулянка, вагомою цінністю якого є атмосфера європейського історичного містечка, на відміну від суцільних кварталів радянської забудови або видатних пам’яток архітектури. Ще з давніх-давен мандрівники в своїх нотатках асоціювали Франківськ з великою кількістю квітучих алей і парків. Протягом останніх десятиліть влади міста особливої ​​уваги приділяла озеленення вулиць, створення парків і скверів, якими пишаємося і милуємося досі. Витративши півгодини легкої ходьби від міської ратуші – Ви доберетеся розкішного парку Тараса Шевченка.

Resurrection Cathedral in Ivano Frankivsk - Гуцульські пригоди
Переїзд в Микуличин / Татарів / Ворохта.
Відвідування “Гуцульської пивоварні”. Гуцульська пиво вариться за класичною стародавньої німецької технології «Остербрау» і угорською обладнанні. Сировиною є верховинська джерельна вода, словацький солод, німецькі пивні дріжджі і хміль. Якщо ви хоч раз спробуєте, то відразу оціните особливий натуральний смак і стійку піну. А до пива вам запропонують багато смачних додатків і гуцульських страв. Смакувати це все в улюбленому суспільстві можна в залі зі зручними диванами за дерев’яними столами.

sr9tnXY - Гуцульські пригоди


Заселення в готель, вечеря. Вільний час.

День 2.

Сніданок.

Підйом на г. Говерлу. Справжньою природною прикрасою як Українських Карпат, так і всієї України є високогірний хребет Чорногора, у складі якого знаходиться найвища точка України – гора Говерла (2061 м). Хребет Чорногора є головним ландшафтним компонентом та популярним екскурсійним об’єктом Українських Карпат, який відвідують тисячі туристів, альпіністів і вчених з багатьох країн світу. У перекладі з угорської ця назва означає “сніжна гора”. Вершина її насправді сніжна. Та й погода тут часто змінюється: сніг на Говерлі серед літа – не дивина. Гора Говерла – це неймовірної краси природне явище, яке захоплює з перших хвилин!

hoverla shapka 1 - Гуцульські пригоди
Повернення в готель, вечеря. Вільний час.

Факультативно: лазня або чани.

День 3.

Сніданок. Звільнення номерів. Переїзд в Буковель.

Катання на канатній дорозі, де під час підйому ми зможемо вдосталь намилуватися красою карпатських гір. У Буковелі ще багато різноманітних розваг: тролів, джампінг, ZIP-line і багато іншого.

54107adf503042bdbcf71b42ba49aba3 crop c0 5 0 5 1920x1080 70 - Гуцульські пригоди


Відвідування унікального етнопарку “Гуцул ленд”. Це захоплюючі історії про життя і побут горян Українських Карпат: гуцулів, бойків та лемків.

verkhovynalife hutsullend 1 - Гуцульські пригоди


Музей “Перевернута Хата”. Розташований в селі Поляниця на Івано-Франківщині. Унікальністю будинку є те, що як ззовні, так і зсередини там все догори дном.
Переїзд в Яремче.

perevernutui dom - Гуцульські пригоди

Оглядова екскурсія до водоспаду Пробій, який зачаровує з перших хвилин красою наволішньоі природи і шумом дзеркально чистої води.

yaremcha suvenirnyj rynok - Гуцульські пригоди
Сувенірний ринок в р .. Яремче, де за бажанням можна купити подарунків близьким і сувенірів на пам’ять. Більшість з того, що продається на ринку – вироби ручної роботи, за кожним з яких стоїть вікова історія традицій виготовлення, ретельно збережена для нащадків.

Повернення додому. Прибуття в р .. Луцька 23:00.

У вартість туру входить:

 • транспортно-екскурсійне обслуговування;
 • проживання в готелі або котеджі, при 2-х, 3-х місцевому розміщенні зі зручностями;
 • поїздка на ВАЗі в Манявський водоспад;
 • супровід гідом компанії;
 • страхування
 • гарний настрій

У вартість туру не входить:

 • харчування (70 грн – сніданок, 80 грн – обід, 100 грн – вечеря)
 • канатна дорога 100 грн дитячий / 125 грн дорослий, Гуцул ленд 90 грн / чол, Перевернута будинок 25 грн діти / 50 грн дорослі.
 • екологічні збори в заповідниках: 15 грн дитячий / 30 грн дорослий, Манявський скит 10 грн дет. / 15 грн дор.
 • факультативні екскурсії

viber ru 1 1 - Гуцульські пригодиcontent 14920009841111 - Гуцульські пригоди