Гостинна сусідка Молдова | Туристичне агентство Атлант тур

Гостинна сусідка Молдова

Гостинна сусідка Молдова

Вартість  туру: 2700  грн (з людини)
02.10-04.10
ПРОГРАМА ТУРУ:
День 1.

Виїзд з Луцька, переїзд в Молдову.

Сороки – місто для тих, хто хоче не тільки побачити архітектурні пам’ятники але і весело провести час. Місто називають циганської столицею світу, через численну циганську діаспору. Вулицями бігають діти, з кожного двору лунають крики і пропозиції «поворожити на руках».

Сорокський фортеця. У стародавні століття Сорока була частиною оборонної системи Молдавської держави, що складалася з чотирьох фортець на Дністрі, двох на Дунаї і трьох на півночі країни. Кордони князівства перебували під захистом цього “пояса з кам’яних фортець”. Фортеця Сорока була зведена біля переправи через Дністер, на місці древнього укріплення. При створенні цієї фортеці майстри керувалися правилом “золотого перетину”, тому споруда стала унікальною серед пам’ятників оборонної архітектури Європи.

Переїзд до столиці Молдови м. Кишинева.
Поселення в готель, відпочинок, вільний час.

День 2.

Сніданок, екскурсія по місту.
Кишинів – галасливий, безпосереднє і сучасне місто, центр багатства республіки і її історичний і культурний центр. Практично на кожному кроці можна знайти яскраву закусочну або ресторанчик національної кухні, де вам запропонують даний молдавське вино і самобутні страви. Столиця Молдови цілком підійде як для насиченого сімейного відпочинку так і для веселих молодіжних компаній.

Факультативно обід в одному із затишних кафе міста.
Переїзд в Крікова.

Винні підвали Крікова. У невелічному містечку Крікова розташовані найбільші в Європі винні підвали які простягаються на 120 км. У знаменитих вапняних штольнях, під дбайливою опікою виноробів зберігаються і витримуються найкращі молдавські вина. Комбінат «Крікова» по праву є перлиною молдавського виноробства, це безліч найменувань високоякісних столових червоних і білих вин, вироблених за оригінальними технологіями, це 15 марок шампанських та ігристих вин.

Повернення в готель, відпочинок, вільний час.

День 3.

Сніданок, звільнення номерів, переїзд в Старий Орхей.

Природно – культурний заповідник Старий Орхей. Розташований всього в 60 км. від Кишинева археологічний парк, музей під відкритим небом. Комплекс розкинувся на 500 км. в ущелині між скелями. Це унікальне місце, де збереглися артефакти різних епох: залишки гетського фортеці, руїни мечеті і мавзолеї часів Золотої Орди, середньовічного городища.

І головна особливість Молдови – відкриті, добрі і завжди готові прийти на допомогу люди, тому подорож по країні назавжди запам’ятається вам приємними спогадами.

Повернення додому.

У вартість туру входить:

транспортно-екскурсійне обслуговування;
супровід гідом компанії;
проживання в готелі 2-х і 3-х місні номери з вигодами;
2 сніданки;
дегустація вин в самому винному підвалі Європи.
страхування
гарний настрій 🙂

У вартість туру не входить:

харчування;
дегустація вин в самому винному підвалі Європи.
вхідні квитки в Старий Орхей 10 лей;