Дністровський Круїз | Турагентство Атлант Тур

Дністровський Круїз

Дністровський Круїз

Вартість  поїздки: 1950 грн 

📅Вересень:18-19-20


📅Жовтень:9-10-11


Телефонуйте  для бронювання

096-062-03-29(VIBER)

093-691-85-28 (VIBER)

День 1.

06:00 виїзд з Нововолинська, ч/з Володимир-Волинський, Луцьк. Зупинки на кава-чай, туалет.

Екскурсія по Тараканівському форту

33 - Дністровський Круїз

Тараканівський форт або Нова Дубенська фортеця – одне з найцікавіших місць Рівненської області. Сьогодні від твердині залишилися лише руїни. Цю оборонну споруду не варто плутати з Дубенським замком. Назву форт отримав зовсім не через тарганів, як багато хто вважає, вперше її почувши. Все набагато простіше: ім’я походить від села, у якому розташована цитадель.

Екскурсія Збаражським замком

Фортифікаційна оборонна споруда у мальовничому містечку Збараж належить до шедеврів замкового мистецтва Тернопільщини. Це одночасно і палац і фортеця. Красивий і міцний він пережив не одну облогу та дійшов до наших днів неоціненною пам’яткою архітектури краю XVII століття.

maxresdefault 3 - Дністровський Круїз

Виїзд групи на ночівлю. вечеря

День 2.

08:00  Сніданок. 09:00 виїзд групи на екскурсійну програму

Екскурсійна прогулянка містом Кам’янець-Подільський.

Саме час зануритися у незабутній світ середньовічних замків та відчути смак справжньої історії. Хочемо нагадати, що Кам’янець-Подільський посідає третє місце в Україні, після Львова і Києва, по кількості історичних пам’яток. В цьому місті-музеї Вам обов’язково потрібно відвідати: середньовічний замок з баштами – основну пам’ятку Поділля, Францисканський костел, католицький собор Петра і Павла, турецький мінарет із золотою Мадонною, міську ратушу – осередок середньовічної влади Кам’янця, Вірменську дзвіницю, у дворі якої тепер знаходиться музей давнини, Хрестовоздвиженську церкву – єдиний приклад дерев’яного зодчества. Майже з усіх точок міста Ви зможете побачити Георгіївську церкву, яка була названа на честь Святого Георгія – покровителя Кам’янця-Подільського.

kamenec podolskij 1 kamenec podolskij krepost kamenec podolskij zamok kamenec podolskij krepost isto 57ba2320da296 - Дністровський Круїз

Екскурсія по Камянець-Подільського замку.

Кам’янець-Подільський замок розташований за межами міста, він знаходиться біля єдиного в’їзду в місто. Перші кам’яні будівлі замку були зведені в ХП-ХШ ст. У ХIV-ХV ст. і XVI ст.. його неодноразово розширювали, перебудовували; остаточно його форма склалася в середині XVI ст..     Для любителів витончених тортур рекомендуємо відвідати місцевий підвал з камерою тортур. У одному із залів ви знайдете виставку народного побуту тих часів, коли у фортеці ще хтось жив. Побачите зразки зброї, одяг і дізнаєтесь про історію фортеці. Після цієї експозиції підніметесь на найвищу башту фортеці.

Вільний час на обід.

* Факультативно: прогулянка по Смотрицькому коньйоні на БМП.

Екскурсія по Хотинській фортеці

Колись вона була одним із найбільших військових форпостів Османської імперії. Могутнім захистом українських земель. Тут відбувались великі історичні битви. За фортецю боролись князі та імперії, під її стінами гинули тисячі воїнів. Та війни і правителі все одно залишились в історії. А Хотинська фортеця – і досі одна із найгарніших архітектурних пам’яток України. Хотин – давнє місто двох світів – християнського і мусульманського.

DSC 2593 - Дністровський Круїз

Вільний час.

Виїзд групи на ночівлю. Вечеря.

День 3.

08:00 сніданок, звільнення номерів.

Запрошуємо у цікавий річковий круїз по річці Дністер. Нам відкриють чарівні та пейзажні куточки Дністровського каньйону.
* Факультативно: прогулянка на кораблику по р. Дністер (150-200 грн./ос.).

4 - Дністровський Круїз

Переїзд у село Кривче. Вільний час на обід.

Екскурсія печерою Кришталева.

Кришталева печера – це вимита 20 мільйонів років тому підземними водами гіпсова система ходів, що має безліч розгалужень і загальну протяжність 23 км, з яких на екскурсійний маршрут доводиться близько 2,5 км.На стінах печерних галерей цвіте суцільне білосніжне або різнокольорове покриття з кристалів гіпсу, що і дало назву печері «Кришталева». Упродовж року температура повітря в печері тримається 12 градусів, вологість – 95%.

new 2 - Дністровський Круїз

Повернення додому, прибуття до Луцька 22:00, до Нововолинська 23:30

У вартість туру входить:

  • проїзд автобусом єврокласу (Опель Віваро або Мерседес Спрінтер)
  • проживання 2-3-х місних номерах (санвузол на 2-3 номери),
  • екскурсії по програмі,
  • cтрахування
  • супровід trevel-гідом
  • гарний настрій.

У вартість туру не входить:

  • харчування
  • вхідні квитки по програмі
  • факультативні екскурсії
  • надання транспорту не по програмі

viber ru 1 1 - Дністровський Круїзcontent 14920009841111 - Дністровський Круїз