Автобусні тури в Європу зі Львова | Турагентство Атлант Тур

Автобусні тури в Європу зі Львова

Хочете відвідати Європу? Мрієте про подорож до Парижу, Лондоні, погуляти по вулицях Амстердама, поїхати на каву в Прагу або шопінг в Мілан? Ви можете вибрати свій тур по Європі у нас. Ми врахуємо всі ваші побажання - тури вихідного дня, шопінг-тури, комбіновані екскурсійні тури з відпочинком на морі, тури на Новий рік та інші святкові події, індивідуальні тури з відвідуванням тих місць, подобається саме вам. Вибрати автобусний тур по Європі зі Львова та Луцька можна самостійно нашому сайті

Автобусні тури на море

bustour_sea-min

Тури в Європу з Луцька

Travel to Europe without visas

Авіатури вихідного дня

aviatury-min

Паломницькі тури

єрусалим_1

Телефонуйте менеджерам, підберемо автобусний тур по Європі, виходячи з конкретно Ваших побажань !!!

096-062-03-29  – Олег (Viber, WhatsApp) 093-691-85-28 

Автобусніури по Європі зі Львова надають Вам можливість відвідати кілька країн за одну поїздку. Після 11 червня 2017 року, українцям, у яких є нові біометричні паспорти, випала нагода без отримання туристичної візи, відвідувати країни Шенгенської зони. Таким чином громадяни України змогли простіше відвідувати країни Європи. Тури по Європі на автобусі діляться на дві категорії: автобусні тури і, так звані тури, поїзд + автобус, де Ви на поїзді їдете до Львова а далі в Європу Досвідчені менеджери туристичної агенції Атлант Тур "комбінують автобусні тури в Європу з урахуванням всіх побажань туристів, виходячи з минулого досвіду таких же турів до Європи.

На сьогоднішній день автобусні тури в Європу зі Львова є одним з найпопулярніших видів туризму. І це не дивно, адже тільки в автобусному турі Ви зможете насолодитися в повній мірі пейзажами і колоритом тих країн, які відвідуєте, побачити пам'ятки не тільки в місцях скупчення туристів, а й там, куди звичайному туристові досить важко дістатися, познайомитися з культурою і традицією місцевих жителів, скуштувати найсмачніші страви національної кухні!

Найпопулярніші автобусні тури по Європі зі Львова Ви можете підібрати у нас в офісі по бульвару Л. Українки 18 в ТЦ Бульвар 2 поверх. Менеджери нашої компанії підберуть для Вас тури в Європу, по вигідінй ціні.

У чому перевага автобусних турів?

Давайте розберемо все докладно:
1. Цікаво. Всього за один раз можна відвідати кілька країн і безліч різних міст. Фахівці складуть маршрут подорожі, а гіди розкажуть багато історій і легенд про найзагадковіших місцях. Автобусні тури по європейських країнах займають лідируюче місце за популярністю серед мандрівників. Це стосується не тільки молодих людей, але навіть і пенсіонерів.
2. Универсально. Будь-якій людині це сподобається. Автобусні тури можуть мати різну тривалість. Найкоротші - це тури вихідного дня (2-5 днів). Вони можуть складатися з екскурсій, зупинок біля моря, або те й інше. Автобусні тури також можуть мати свою тематику: футбольні, з відвідуванням світових концертів, з походом в Діснейленд і т.д.
3. Комфортно. Автобусні тури розраховані на денні переїзди. Кожні 3 години водій робить зупинку, тому втомитися ви не встигнете. Автобусні тури включають в себе хороші готелі (незгірш від 4 *). Сидіння розкладні, тому можна буде розташуватися так, щоб вам було зручно.
4. Чи безпечно. Всі автобуси проходять ретельну технічну перевірку, тому неприємних «сюрпризів» на дорогах не трапляється. Водії (їх 2) мають великий досвід в сфері перевезень людей і відмінно знають маршрут.
5. Весело. Багато людей, нові друзі, спілкування.
6. Запам'ятається назавжди. Таке не забувається! Заради таких емоцій і варто подорожувати.

А що з приводу недоліків?

1. Можливий недобір. Якщо не вдасться зібрати людей на певне число, тур може зірватися. Але вам запропонують вигідну альтернативу.
2. Кордон. Так як ви їсте на автобусі, то будете перетинати кордон. Це може затягнутися на 2 години і більше.
3. Стартова точка - Львів. Саме з цього міста починаються майже всі автобусні тури. У рідкісних випадках виїзд може бути з Одеси, Києва чи Дніпра.

Корисні рекомендації

  • Детально вивчайте маршрут, щоб уникнути непотрібних витрат.
  • У нічних переїздах є і хороші сторони. Є люди, яким так заснути набагато легше.
  • Зверніть увагу на відстань переїздів. Якщо автобусний тур довгий, він повинен включати зупинки, екскурсії та транзитні ночівлі.

    Якщо ви ще сумніваєтеся, зв'яжіться з нами, і ми розповімо вам все більш детально! Ви побачите, що автобусні тури дійсно хороший спосіб подорожувати (особливо для тих, хто боїться літаків), тим більше що коштує це набагато дешевше. Також є послуга гарячих турів по Європі і раннє бронювання.