Автобусні тури на море | Турагентство Атлант Тур

Автобусні тури на море

Автобусні тури на море

Для пошуку автобусного туру на море Вам необхідно підібрати відповідно до Ваших параметрів

Рекомендовані тури

 • «АЛБАНІЯ… МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ ДВОХ МОРІВ» 335 євро
 • «ГРЕЦІЯ - МОЯ ЛЮБОВ» 315 євро
 • «СВІЖИЙ ПОГЛЯД НА БАЛКАНИ: ПІВНІЧНА МАКЕДОНІЯ, АЛБАНІЯ ТА ЧОРНОГОРІЯ»  188 євро
 • «VOLIM TE, HRVATSKA. Я КОХАЮ ТЕБЕ, ХОРВАТІЯ!» 208 євро
 • «КРАЇНА ГІР І МОРЯ... МОЯ ЧОРНОГОРІЯ» 198 євро
 • «ВДАЛА ІДЕЯ - ВІДПУСТКА В ЧОРНОГОРІЇ»  228 євро

Телефонуйте менеджерам, підберемо автобусний тур на море, виходячи з конкретно Ваших побажань !!!

093-691-85-28  – Олег (Viber, WhatsApp) 096-062-03-29 

 

Купити автобусні тури можна в турагенстві «Атлант Тур». Бажаєте трохи помандрувати по морським містах? Для цього потрібно просто звернутися до наших менеджерів, і вони допоможуть вам з вибором. .

Надіслати Вас в захоплюючі тур до моря готова туристична компанія "Атлант Тур" Для Вас представлено більш 30 туристичних маршрутів по всій Європі. Це автобусні тури з відпочинком на морі в таких країнах, як:

 • Італія;
 • Греція;
 • Іспанія;
 • Хорватія;

  Як поїхати в автобусний тур до морського узбережжя?

  Намічається відпустку? Немає кращого способу провести його, як відправитися в подорож. Тоді стає вибір між екскурсійними поїздками та відпочинком на березі моря. Але навіщо вибирати тільки щось одне?

  Автобусні тури по морським містах дозволяє зупинитися біля моря, позагоряти, поплавати і зайнятися дайвінгом. Але при цьому ви не пропустіть можливості побачити всі визначні пам'ятки.

  Раніше вважалося, що подорожувати автобусом дуже незручно і що на це вирішуються тільки молоді або люди з невеликими заощадженнями. Але сьогодні все зовсім інакше і подорож автобусом отримує все більше прихильників.

  Великим плюсом є низька вартість турів в порівнянні з тими, що передбачають авіапереліт. Але емоції ті ж! Боятися важкого шляху не варто, адже в Європі дороги дуже хороші.

  Програма морського туру на автобусі

  Програма розроблена таким чином, щоб крім відпочинку ви могли весело і активно провести час, відвідавши всілякі екскурсії по містах Європи. Гуляючи по ним, здається, що потрапляєш в минуле, відображене в вузьких вуличках і давніх історичних пам'ятках. На нашому сайті ви можете вибрати автобусні тури до душі.

  Автобусні тури по Європі передбачають поселення туристів в готелях 2 * і 3 *, зі сніданками в вигляді шведського столу. Все економно і просто. У вартість поїздки входять тільки сніданки.В деяких турах є можливість забронювати тур разом з вечерями. Основні вимоги пред'являються до насиченості екскурсійної програми і максимально високої комфортності при переїздах.

  Автобусний тур на море ідеально підійде для активних і цілеспрямованих людей, які хочуть отримати максимум вражень і задоволення від відпочинку.