📅Червень : 17-18-19
Телефонуйте для бронювання
096-062-03-29 (VIBER)
093-691-85-28 (VIBER)
День 1.
00:00 Виїзд групи з Луцька;
Проходження митно-паспортного контролю. Нічний переїзд;
Прибуваємо до Варшави. Оглядова екскурсія по столиці, «Відновлена з любов’ю». Під час Другої Світової війни Варшава була майже повністю зруйнована, але любов поляків і їхні старання підняли столицю з руїн. Старе місто було відновлено так дбайливо, що воно – як єдина в світі реконструкція міста – занесено до Списку ЮНЕСКО. Більшість історичних пам’яток Варшави розташовані уздовж так званого Королівського тракту, який починається в Старому місті і закінчується в Королівські Лазенки і Бельведерському Палаці. Центром Старого Міста Площа Ринок з пам’ятником Сирени. Неподалік Королівський замок на Замковій площі, поруч 22-метрова колона Зигмунда ІІІ Вази, який переніс столицю Польщі з Кракова в Варшаві.Одна з улюблених вуличок для прогулянок у Варшаві – Краківське передмістя. Тут більшість костелів, магнатських плацики, найважливіших державних установ, комплекс корпусів Варшавського університету, Польська Академія Наук, численні пам’ятники. Більшість забудови часів XVII – XVIII століття. Якщо хочете побачити найсучасніші вишукані, кафе і ресторани – то вам на вулицю Новий Світ (Nowy Świat) .Одна з найкрасивіших вулиць Варшави – Алеї Уяздовські (Aleje Ujazdowskie), уздовж якої розташовані іноземні посольства, ботанічний сад, урядові будівлі і, звичайно, славні королівські Лазенки;
День 2.
08:00 Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в аквапарк Suntago Wodny Świat;
10:00 прибуваємо в аквапарк. Цілий день в нашому розпорядженні. Веселимося і відпочиваємо. В аквапарку Сунтаго відвідувачів чекає безліч визначних пам’яток і тематичних зон відпочинку з тропічної температурою 32 градуси і в оточенні більше 740 пальм, привезених з екзотичних куточків світу. В Park of Poland можна залишитися як на кілька годин, так і на кілька днів поспіль. Перераховуємо тільки деякі з головних визначних пам’яток Водного світу Сунтаго:
- 32 водні гірки
- хвильовий басейн
- релакс-басейн з так званої дикої річкою
- басейн “Річка пригод”
- водний майданчик
- машина Surf-Air, яка дозволяє серфінгувати під дахом
- відкритий водний майданчик з підігрівом води
- 3 соляні басейни Dead Sea
- 5 басейнів з мінеральною водою
- 10 саун з різною температурою і вологістю повітря
17:00 Виїзд, повернення додому.
День 3.
6:00 Прибуття в Луцьк.
У вартість туру входить:
- екскурсійне і транспортне обслуговування;
- проживання в готелі 3 *
- сніданки
- страхування
- супровід гідом компанії;
- 0/24 підтримка організаторів і керівника групи під час подорожі;
- гарний настрій 🙂
У вартість туру не входить:
- вхідні квитки в музеї, факультативні екскурсії та інші власні витрати.
- проїзд громадським транспортом;
- вхідний квиток в аквапарк (ціни варіюються в залежності від дня тижня і обраного абонемента / уточнюйте в огранізатори)
- Для зручності в містах ми користуємося навушниками (радіо-гід) це дає нам можливість прогулюючись фотографуватися,
чути все, що розповідає наш гід і при цьому не бути прив’язаним до нього. Дуже зручно. Оренда коштує 2 € / місто.
Харчування в подорожі:
сніданки типу “шведський стіл” в готелі включено у вартість. Обіди та вечері оплачуються окремо (середня вартість становить 15 євро).
Розрахунок, валюта і конвертація:
Краще розрахунок проводити картою;
За 1 PLN в середньому потрібно заплатити 7.5 UAH;
1 EUR коштує в середньому 4,5 PLN
В Європі поважають EUR (€), а не USD ($) тому доцільніше брати з собою в подорож саме EUR (€)
Більш детальну інформацію про валютний обмін і всі нюанси розрахунків вам надасть travel-гід.